Repertuar kin Nowość Program TV

Tag: #marvel

Norbert Zaskórski
-

Avengers: Endgame – jedna z teorii na temat filmu zdementowana

Avengers: Endgame to nadchodząca produkcja o losach tytułowej grupy herosów MCU. W sieci pojawiła się informacja dotycząca jednej z fanowskich teorii na temat widowiska.

Piotr Piskozub
-

Komiks wszech czasów? Marvel świętuje ważną rocznicę – zobacz...

Marvel zaprezentował już warianty okładek Alexa Rossa - trafiły one do sieci jako upamiętnienie 25. rocznicy premiery komiksu Marvels.

Adam Siennica
spoilery
-

Spider-Man: Daleko od domu – zaskakujące szczegóły fabuły...

Spider-Man: Daleko od domu rozpoczyna swoją promocję od panelu na brazylijskim konwencie. Tam też pokazano zwiastun, który na razie nie trafi do sieci. Dzięki zamieszczonym…

Adam Siennica
-

Avengers: Endgame bije rekord. Najpopularniejszy zwiastun w historii

Avengers: Endgame pobił swój pierwszy rekord. Popularność zwiastuna w 24 godziny od jego premiery przewyższyła wszelkie oczekiwania.

-

Mroczna Phoenix – Kevin Feige oceniał scenariusz filmu

Podczas festiwalu Comic Con Experience, odbył się specjalny panel poświęcony filmowi Mroczna Phoenix. Wystąpiła tam m.in. Jessica Chastain, a także podano jeszcze jedną ciekawą informację…

-

Avengers: Endgame – zwiastun filmu klatka po klatce w...

Do sieci trafiły zdjęcia klatka po klatce ze zwiastuna Avengers: Endgame. Możecie zobaczyć je w galerii poniżej. Premiera filmu w kwietniu przyszłego roku.

Adam Siennica
weekend
-

Kapitan Marvel – słabe zwiastuny, dobry film MCU?

Kapitan Marvel to pierwszy samodzielny film MCU o superbohaterce. Jednak promocja nie jest zachwycająca i jest to dla mnie coś niespotykanego w Kinowym Uniwersum Marvela.

-

Spider-Man: Daleko od domu – pełny zwiastun filmu oficjalnie...

Spider-Man: Daleko od domu to kontynuacja filmu o przygodach Pajączka z 2017 roku. Oficjalnie zapowiedziano pierwszy zwiastun produkcji. Pojawiły się również nowe informacje na temat…

-

Był sobie Deadpool – jaki jest prawdziwy powód powstania? Oto...

Do sieci trafił kolejny materiał promujący nadchodzące widowisko Był sobie Deadpool. W nim dostajemy wyjaśnienie powodu, dla którego po raz drugi Pyskaty Najemnik zawita do…

-

Mroczna Phoenix – komiksowy plakat nowego filmu o X-Men

Podczas konwentu Comic-Con w Brazylii, zaprezentowano nowy plakat promujący film Mroczna Phoenix. Premiera w lutym przyszłego roku.

-

Jake Gyllenhaal zdziwiony, że nie gra Spider-Mana. Zobacz zabawne...

Jake Gyllenhaal, gwiazda filmu Spider-Man: Daleko od domu, zamieścił w sieci zabawne wideo dotyczące pewnych nieścisłości castingowych produkcji.

-

Spider-Man: Daleko od domu – lepsze spojrzenie na szpiegowski...

Do sieci trafiły zdjęcia wykonane podczas konwentu Comic-Con w Brazylii, gdzie wystawiono m.in. czarny strój Spider-Mana.