Przeczytaj w weekend

Kulturalnie naEKRANIE – premiera 5. odcinka naszego podcastu w Storytel.pl

Redaktor naczelny naEKRANIE.pl Dawid Muszyński prezentuje nowy odcinek podcastu w Storytel.pl, Tym razem opowiada o biografiach aktorów.

Redaktor naczelny naEKRANIE.pl Dawid Muszyński prezentuje nowy odcinek podcastu w Storytel.pl, Tym razem opowiada o biografiach aktorów.

Adam Siennica

Adam Siennica

Tagi:  podcast 

Dawid Muszyński jako redaktor naczelny naEKRANIE.pl stał się częścią świata podcastu na Storytel.pl. Opowiada o świecie kina, popkulturze oraz najpopularniejszych aktorach. Tym razem wziął na warsztat biografie aktorów. Odcinek trwa 23 minuty.

Więcej o tym, jak działają podcasty pisaliśmy w tekście w wydaniu weekendowym. Odcinki można słuchać po zalogowaniu się na konto w Storytel.pl.

Każdy film, serial czy książka ma jakąś ciekawą zakulisową historię, którą warto poznać. Jedne są zabawne, inne tragiczne. Poznanie części z nich może zmienić sposób postrzegania, przez widzów czy czytelników, danego dzieła. Nadać mu większej głębi. I o tym właśnie jest ten podcast, poznawaniu twórców, aktorów, dzieł z zupełnie innej strony.

Kulturalnie naEKRANIEfot. naEKRANIE

 

Źródło: zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV