Morbius – są tu fani Kravena Łowcy? To spójrzcie na to zdjęcie z planu

Na planie filmu Morbius dostrzeżono easter egg, który jednoznacznie nawiązuje do jednego z ikonicznych wrogów Spider-Mana, Kravena Łowcy.

Na planie filmu Morbius dostrzeżono easter egg, który jednoznacznie nawiązuje do jednego z ikonicznych wrogów Spider-Mana, Kravena Łowcy.

Jak już wiemy, w Wielkiej Brytanii trwają obecnie prace na planie filmu Morbius: The Living Vampire. Wielką gratką dla fanów może być fakt, że w jednej ze scen zostanie zawarty easter egg nawiązujący do jednego z najbardziej znanych rywali Spider-Mana, Kravena Łowcy. Zobaczcie sami:

Siergiej Krawinow aka Kraven Łowca to pochodzący z Rosji członek arystokratycznego rodu i zapalony myśliwy. Z czasem jego najbardziej pożądanym trofeum stał się sam Spider-Man, a historię ich pojedynków bodajże najlepiej pokazuje komiks The Amazing Spider-Man: Ostatnie Łowy Kravena. Sam antagonista w walce z Pajączkiem korzysta z wyostrzonych do granic zmysłów i wzmocnionej siły.

Według ostatnich spekulacji, Kraven otrzyma samodzielny film.

Morbius: The Living Vampire wejdzie na ekrany kin 31 lipca przyszłego roku.

Źródło: comicbookmovie.com / zdjęcie główne: Marvel

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV