Repertuar kin Nowość Program TV

 

 

http://bs.serving-sys.com/serving/adServer.bs?cn=display&c=19&mc=imp&pli=26632444&PluID=0&ord=1542476357.9989&rtu=-1
 

Zaprzysiężeni (2010)

Blue Bloods

Śr. ocena 7.5

Znasz ten serial? Oceń!

0,0

Zgłoś błąd na stronie

Trailery i materiały video

Blue Bloods - trailer 7. sezonu

Najnowsza recenzja redakcji

Serial Blue Bloods nie odniósł zapierającej dech w piersiach popularności. Zwłaszcza w naszym kraju. Stacja CBS zdecydowała się na realizację drugiego sezonu. I dobrze, bo to naprawdę udana historia, którą śmiało można będzie jeszcze długo kontynuować.

Ludzie coraz rzadziej sięgają po produkcje o policjantach. Szuka się czegoś bardziej wyjątkowego. Tak jak było z wampirami, na które swego czasu zrobił się niezły boom. Wiele zwykłych historii opowiadanych w serialach, szybko zaczyna się nudzić. Z Blue Bloods jest trochę inaczej. Mimo schematu jeden odcinek – jedna sprawa, ma w sobie coś specjalnego.

Czego spodziewać się po rozpoczęciu drugiego sezonu? W zasadzie, zbyt wiele się nie zmieniło. Z pewnością wiele elementów, które przeplatały historię pierwszego sezonu, doczeka się kontynuacji w nowej odsłonie. Tak też stało się z wątkiem Jamiego i jego tendencją do mieszania się w brudne sprawy. Dosadnie uświadamia nam to ostatni fragment odcinka. Czyżby komisarz Reagan zdecydował się posłać syna na głębokie wody?

©2011 CBS Interactive

Bardzo cieszę się z postaci nowego burmistrza Nowego Jorku. Wcielił się w nią David Ramsey, aktor którego wielu z pewnością kojarzy z występów w Dexterze. Ciekawe, w jaki sposób ewoluować będą dalsze relacje nowego burmistrza, Cartera Poola i Franka. Konflikt na wstępie znajomości, nie wróży tu nic dobrego.

Cała reszta rodziny, radzi sobie po staremu. Na tapetę trafia kolejna sprawa, która jak szybko się okazuje, staje się poniekąd kwestią osobistą dla Reaganów. W brutalny sposób, ginie zamożny mężczyzna. Okazuje się, że był to mąż bliskiej przyjaciółki Erin. Sprawa nabiera rozpędu, gdy w grę wchodzi małżeńska zdrada, która staje na przeszkodzie rozwiązaniu sprawy zgodnie z prawem…

Dla wielu bardzo miłym zaskoczeniem będzie pojawienie się utworu It Had to Be You Franka Sinatry podczas przyjęcia, zorganizowanego z okazji wygranej nowego burmistrza. Piosenkę wykonał duet w składzie Tony Bennett i Carrie Underwood.

©2011 CBS Interactive

Blue Bloods to serial, który ma szansę utrzymać dotychczasowy poziom przez jeszcze bardzo długo czas. Mam nadzieję, że w kolejnych odcinkach zobaczymy dalsze zmagania Jamiego, który pewnie już niedługo zacznie pracować jako tajniak. Może wtedy fabuła serialu, nabierze trochę wyższego tempa. Odcinek był zwykły. Może aż zbyt zwyczajny, jak na rozpoczęcie nowego sezonu.

Ocena: 6/10

Pokaż całą recenzję

Obsada

Brian Reagan
Erin Reagan-Boyle
Jamie Reagan
Patrick Reagan
Michael Reagan
Linda Reagan

Sezony

Sezon 1:

Sezon 2:

Sezon 3:

Sezon 4:

Sezon 5:

Sezon 6:

Sezon 7:

Sezon 8:

Sezon 9:

 

 

Powiązane Artykuły

Norbert Zaskórski
-

Nowe sezony seriali 2018 – jesień w Polsce i w USA

Wszyscy czekamy na nowe sezony seriali, które uwielbiam oglądać. Jesień w Polsce i w USA…

Norbert Zaskórski
-

Premiery seriali 2018 (styczeń-czerwiec). Daty w USA i w Polsce

Zaczynamy 2018 rok, co w telewizji oznacza nowe seriale oraz powracające sezony popularnych tytułów. W…

Adam Siennica
1-

Premiery seriali – jesień 2017. Daty premiery w USA i w Polsce

Jesień 2017 to okres, na który czekają wszyscy fani seriali. Na ekranach pojawią się dziesiątki…

Adam Siennica
1-

Seriale na wrzesień 2017 – nowe tytuły i kolejne sezony

Wrzesień to początek sezonu 2017/2018 w świecie seriali. W artykule przeczytacie opisy nowości oraz tytułów,…

Co o tym sądzisz?