Sex Education - zdjęcia z 2. sezonu. Kiedy premiera?

Sex Education to brytyjski serial Netflixa, który odniósł nadspodziewany sukces, zbierając pozytywne recenzje. Rusza promocja 2. sezonu - zdjęcia. w sieci.

Sex Education to brytyjski serial Netflixa, który odniósł nadspodziewany sukces, zbierając pozytywne recenzje. Rusza promocja 2. sezonu - zdjęcia. w sieci.

Adam Siennica

Adam Siennica

Tagi:  sex education 

Sex Education to serial Netflixa produkowany w Wielkiej Brytanii przez Eleven Film. Do sieci trafiły pierwsze zdjęcia oraz informacje o fabule.

Otis Mulburn musi opanować swoje nowe seksualne potrzeby, aby rozwinąć związek z Olą, jednocześnie zmaga się z kiepską relacją z Maeve. Natomiast szkoła przechodzi epidemię chlamydii (choroba przenoszona drogą płciową), co oznacza, że potrzebują lepszej edukacji seksualnej. Pojawiają się też nowe postacie, które namieszają w życiu bohaterów.Przyjaźń Maeve i Aimee jest coraz silniejsza, a Eric odkrywa, że jego pewność siebie przyciąga nieznaną mu dotąd uwagę. Jean i Jakob próbują kontynuować swój związek i życie rodzinne.

Wbrew temu, co można było pomyśleć Adam (Connor Swindells) udający się do szkoły wojskowej nadal będzie obecny w serialu. Natomiast Lily zaprzestaje seksualnych odkryć, aby skupić się na swojej kreatywności i nowej przyjaciółce, Oli. Jackson nadal jest pod presją rodziców.

Laurie Nunn powraca jako twórczyni i scenarzystka serialu. Za kamerą odcinków stoją Ben Taylor, Alice Seabright i Sophie Goodhart.

Sex Education - premiera 2. sezonu zaplanowana jest na początek 2020 roku. Dokładna data nie została ujawniona.

Źródło: tvline.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV