Przeczytaj w weekend

Ujawniono kompozytora serialu „From Dusk Till Dawn: The Series”

Carl Thiel tworzy muzyk ę do serialowej wersji filmu Od zmierzchu do świtu, za którą odpowiada Robert Rodriguez.

Carl Thiel tworzy muzyk ę do serialowej wersji filmu Od zmierzchu do świtu, za którą odpowiada Robert Rodriguez.

Adam Siennica

Adam Siennica

Thiel jest stałym współpracownikiem Rodrigueza. Pracowali razem przy filmach Maczeta zabija, "Spy Kids 4" czy "Planet Terror". W filmowej wersji muzykę tworzy Graeme Revell.

Premiera serialu From Dusk Till Dawn: The Series zaplanowana jest na 11 marca 2014 roku.

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV