[wideo] Michael Shannon jako zawodowy morderca
Pojawił się pierwszy zwiastun thrillera "The Iceman", który opowiada opartą na faktach historię zawodowego mordecy znanego jako Richard Kuklinski.
Pojawił się pierwszy zwiastun thrillera "The Iceman", który opowiada opartą na faktach historię zawodowego mordecy znanego jako Richard Kuklinski.

Film opowie opartą na faktach historię Richarda Kuklinskiego, zawodowego mordercy, który nie wyjawił rodzinie sekretu swojej pracy. Miał pseudonim The Iceman, gdyż ciała mroził w lodówkach, aby ukryć czas zgonu i zbić z tropu władze. Pracował dla mafijnej rodziny Gambino. Mówi się, że przez czas swojej kariery zabił ponad 250 osób.
W obsadzie są także Ray Liotta, Chris Evans, James Franco i Winona Ryder. Reżyseruje Ariel Vromen. Premiera na festiwalu w Wenecji.
[video-browser playlist="628227" suggest=""]




naEKRANIE Poleca
ReklamaDzisiaj urodziny obchodzą
ur. 1963, kończy 62 lat
ur. 1984, kończy 41 lat
ur. 1968, kończy 57 lat
ur. 1974, kończy 51 lat
ur. 1964, kończy 61 lat

