Sala samobójców. Hejter (2020)

Sala samobójców. Hejter

Tomek (Maciej Musiałowski), student prawa Uniwersytetu Warszawskiego, zostaje przyłapany na plagiacie i wydalony z uczelni. Postanawia jednak ukrywać ten fakt przed światem i nadal pobiera pomoc finansową od państwa Krasuckich (Danuta Stenka, Jacek Koman) – rodziców Gabi (Vanessa Aleksander), przyjaciółki z czasów dzieciństwa. Kiedy oszustwo wychodzi na jaw, skompromitowany chłopak traci zaufanie i życzliwość swoich dobroczyńców. Przepełniony gniewem i żalem, oddzielony od Gabi, w której skrycie podkochuje się od lat, Tomek planuje zemstę na Krasuckich. Szansa pojawia się, kiedy otrzymuje pracę w agencji reklamowej, a wraz z nią dostęp do najnowszych technologii i tajemnic stołecznej elity. Pod pozorem obowiązków zawodowych Tomek zaczyna inwigilować Krasuckich, aktywnie włączonych w kampanię polityczną kandydata na prezydenta stolicy – Pawła Rudnickiego (Maciej Stuhr). Wkrótce plan internetowego hejtera zaczyna nabierać coraz realniejszych kształtów, a droga do jego realizacji wiedzie przez wirtualny świat popularnej gry komputerowej. [opis dystrybutora kino]

Trailery i materiały wideo

Sala samobójców. Hejter - trailer

Najnowsza recenzja redakcji

Filmografia Jana Komasy staje się coraz bardziej imponująca. Do świadomości szerszego grona widzów wskoczył Sala samobójców, lecz dopiero ostatnie sukcesy zapewniły mu miejsce w panteonie najważniejszych współczesnych polskich reżyserów. Miasto 44 to wciąż zachwycające osiągnięcie polskiego kina historycznego, a Boże Ciało, zapisane w zupełnie innym rejestrze, stało się towarem eksportowym na cały świat, co poskutkowało także nominacją do Oscara. Idąc za ciosem Komasa ponowił współpracę ze scenarzystą Mateuszem Pacewiczem, by tym razem skupić się na współczesności i po dziesięciu latach znów zajrzeć, co dzieje się w sieci i jaki ma to wpływ na społeczeństwo.

Jak w takim razie prezentuje się Sala samobójców. Hejter? Zobaczcie naszą wideorecenzję:

Widzieliście już Hejtera? Co myślicie o tym filmie? Dajcie znać w komentarzach. Zapraszam was także na nasz kanał na YouTubie, gdzie znajdziecie pozostałe wideorecenzje oraz inne materiały. Dzięki za obejrzenie tej recenzji, do usłyszenia wkrótce!

Co o tym sądzisz?

Zobacz w kinach

Znajdź najbliższe
Brak emisji w tym mieście

Zobacz pełen repertuar >

Zobacz w VOD

naEKRANIE Poleca

naEKRANIE poleca
naEKRANIE poleca
naEKRANIE poleca
naEKRANIE poleca

Dzisiaj urodziny obchodzą

Asa Butterfield

Asa Butterfield

ur. 1997, kończy 23 lat

Matt Lanter

Matt Lanter

ur. 1983, kończy 37 lat

Pawel Królikowski

Pawel Królikowski

ur. 1961, kończy 59 lat

John Bradley-West

John Bradley-West

ur. 1988, kończy 32 lat

David Oyelowo

David Oyelowo

ur. 1976, kończy 44 lat

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV