Assassin’s Creed III: Liberation (2012)

Assassin's Creed III: Liberation

Assassin’s Creed III: Liberation

Jest rok 1765. Podczas gdy wydarzenia związane z Amerykańską Rewolucją rozpalają do białości nastroje na północy, siły hiszpańskie planują przejąć leżącą na południu Luizjanę - lecz ich knowania zostaną dostrzeżone przez Aveline, śmiertelnie niebezpieczną Asasynkę, która wykorzysta każdą ze swych niezwykłych umiejętności i niebezpiecznych broni, aby ocalić te ziemię i zamieszkujący ją lud.

Eliminujac z ukrycia przeciwników lub tez wprowadzajac ich prosto w pulapki, Aveline zasiewa strach w sercu kazdego, kto stanie na jej drodze. Przygoda zawiedzie Aveline, nowa Asasynke, z gwarnych ulic Nowego Orleanu przez owiane zla slawa voodoo bagna az do ruin prastarych budowli Majów. Odegra ona kluczowa role w wydarzeniach zwiazanych z powstaniem nowego narodu, walczac nie tylko o wlasna wolnosc, ale takze o zycie jej ziomków.

Graj jako Aveline - oto Asasynka której ród ma swe korzenie we Francji i Afryce. Wykorzystaj jej niezwykle umiejetnosci i zmysly, a takze bogaty zasób uzbrojenia - od maczety poczawszy, na pistolecie i dmuchawce z zatrutymi lotkami skonczywszy - aby wyeliminowac wszystkich wrogów, którzy spróbuja wejsc ci w droge.

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV