Zwiastun i data premiery odświeżonej wersji Assassin’s Creed III

Ubisoft poinformował o premierze odświeżonej wersji Assassin's Creed III jako samodzielnego produktu.

Ubisoft poinformował o premierze odświeżonej wersji Assassin's Creed III jako samodzielnego produktu.

Michał Czubak

Michał Czubak

Remaster Assassin’s Creed III był dostępny wyłącznie dla tych osób, które skusiły się na przepustkę sezonową gry Assassin’s Creed: Odyssey. Wkrótce na rynek trafi on również jako samodzielny produkt, który będą mogli kupić wszyscy zainteresowani.

Jak podaje wydawca, przygody Connora zobaczymy w rozdzielczości 4K oraz ze wsparciem HDR (na PC, PlayStation 4 Pro i Xboksie One X). Gra zawiera również wszystkie dodatki, jakie się do niej ukazały oraz także odświeżone Assassin’s Creed III: Liberation.

Premiera odświeżonej wersji  Assassin’s Creed III nastąpi 29 marca na PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

Źródło: youtube.com / fot. Ubisoft

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV