Repertuar kin Nowość Program TV

Konkursy

Konkurs zakończył się 29.11.2018, o godz. 12:00.

Creed 2 – wygraj zestaw gadżetów!

Jutro w polskich kinach zadebiutuje Creed 2 z Sylvestrem Stallone i Michaelem B. Jordanem, a my z tej okazji przygotowaliśmy dla Was konkurs, w którym łatwo możecie zgarnąć masę nagród związanych z filmem!

Sylvester Stallone powraca jako Rocky Balboa już po raz 8 w kontynuacji świetnego filmu Creed – naszą recenzję tego sequela możecie przeczytać tutaj (tak, polecamy wybrać się w weekend do kina), a tymczasem zachęcamy do wzięcia udziału w naszym konkursie, w którym możecie zgarnąć zestaw nagród związanych z produkcją!

Do rzeczy! Co zrobić, by wygrać? Na naszego maila konkursowego ([email protected]) wyślijcie wiadomość zatytułowaną CREED, w treści odpowiadając na pytanie: jaki film poświęcony tematowi sportowej rywalizacji jest Waszym zdaniem tym zdecydowanie najlepszym i dlaczego?

Nagrodzimy autorów trzech najciekawszych i najfajniejszych odpowiedzi! Zwycięzcy otrzymają kolejno:

Miejsce 1: Rękawice, t-shirt, chusta, płyta DVD
Miejsce 2: T-shirt, chusta, płyta DVD
Miejsce 3: T-shirt, płyta DVD

Do dzieła, bierzcie udział i zdobywajcie nagrody! Miłej zabawy!

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.