Sylvester Stallone

Sylvester Stallone
 • Data urodzenia:

  6 lipca 1946 (72)
 • Miejsce urodzenia:

  Nowy Jork, Nowy Jork, USA
 • Narodowość:

  Amerykanin
 • Wzrost:

  177 cm
 • Zawód:

  Aktor, producent
 • Stan cywilny:

  Trzykrotnie żonaty: 1. Sasha Czack (28.12.1974 - 14.02.1985, rozwód), 2. Brigitte Nielsen (15.12.1985 - 13.07.1987, rozwód); 3. Jennifer Flavin (od 17.05.1997)
 • Bio:

  Sylvester Stallone edukował się w Montgomery Hills Junior High School w Silver Spring, później w Devereaux High School i Lincoln High School. Studiował na American College of Switzerland w Leysin, w Szwajcarii. Debiutował w 1970 roku rolą w komedii erotycznej pt.: Wieczorek u Kitty i Studa. Był trzykrotnie nominowany do Oscara. W 2016 roku zdobył Złoty Glob za kreację w filmie pt.: Creed.

W obsadzie (64)

Twórczość (1)

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV