Repertuar kin Nowość Program TV

Konkursy

Konkurs zakończył się 09.01.2019, o godz. 15:00.

LEGO Spider-Man – konkurs – wygraj zestaw!

Do sprzedaży trafiły zestawy LEGO, które mogą zainteresować fanów niejakiego Pajączka od Marvela, a my mamy dla Was konkurs, w którym możecie zgarnąć kilka z nich! Zapraszamy!

Spider-Man Uniwersum miał premierę zaledwie kilka dni temu, a LEGO wprowadziło na rynek kilka zestawów inspirowanych tą superprodukcją. Teraz maluchy i starsze dzieci (a także – nie oszukujmy się – dużo starsze, ekhem, dzieci…) będą mogły wcielać się w zabawie w postać kultowego superbohatera i przeżywać emocjonujące przygody… Albo wymyślać i przebudowywać po swojemu!

Trochę tego jest. W zestawach LEGO znajdują się wszelkie akcesoria, m.in. pajęczyny, macki Carnage’a, lody cioci May, pojazdy, m.in. mechaniczny pająk i samolot Spider-Mana, motorówka Doktora Octopusa, oraz mini-figurki przedstawiające głównych filmowych bohaterów, m.in. Spider-Mana, Electro, Sępa, Venoma czy Sandmana, by zabawa była jeszcze bardziej kreatywna, pomysłowa, zajmująca i radosna…

Zaciekawieni? Wiemy, że tak. LEGO to zabawa dla każdego, a wiek nie ma tu znaczenia – każdy z nas ma nieraz ochotę cofnąć się w przeszłość i pobudować coś z klocków… I teraz macie na to okazję!

Mamy do rozdania aż 4 różne zestawy klocków ze Spider-Manem!

Są to:
LEGO® Spider-Man – Pościg motocyklowy Spider-Mana (76113)
LEGO® Spider-Man – Mechaniczny pająk Spider-Mana (76114)
LEGO® Spider-Man Doktor Octopus – skok na diamenty (76134)
LEGO® Spider-Man – Pościg samochodowy Spider-Mana (76133)

Zdjęcia zestawów znajdziecie poniżej. Tymczasem: co zrobić, by wygrać? Nic prostszego! Wystarczy, że na naszego konkursowego maila [email protected] wyślecie wiadomość zatytułowaną SPIDER-MAN, w treści wpisując swój własny pomysł na zestaw LEGO z tym superbohaterem! Co by zawierał, jakie byłyby w nim postacie, co można byłoby z niego zbudować? Ogranicza Was tylko własna wyobraźnia! Najciekawsze pomysły na zestawy LEGO Spider-Man nagrodzimy!

Do zwycięzców odezwiemy się drogą mailową – oczekujcie wiadomości w okolicach przyszłego weekendu! 🙂

Powodzenia!

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.