Repertuar kin Nowość Program TV

Konkursy

Konkurs zakończył się 09.01.2019, o godz. 15:00.

LEGO Spider-Man – konkurs – wygraj zestaw!

Do sprzedaży trafiły zestawy LEGO, które mogą zainteresować fanów niejakiego Pajączka od Marvela, a my mamy dla Was konkurs, w którym możecie zgarnąć kilka z nich! Zapraszamy!

Spider-Man Uniwersum miał premierę zaledwie kilka dni temu, a LEGO wprowadziło na rynek kilka zestawów inspirowanych tą superprodukcją. Teraz maluchy i starsze dzieci (a także – nie oszukujmy się – dużo starsze, ekhem, dzieci…) będą mogły wcielać się w zabawie w postać kultowego superbohatera i przeżywać emocjonujące przygody… Albo wymyślać i przebudowywać po swojemu!

Trochę tego jest. W zestawach LEGO znajdują się wszelkie akcesoria, m.in. pajęczyny, macki Carnage’a, lody cioci May, pojazdy, m.in. mechaniczny pająk i samolot Spider-Mana, motorówka Doktora Octopusa, oraz mini-figurki przedstawiające głównych filmowych bohaterów, m.in. Spider-Mana, Electro, Sępa, Venoma czy Sandmana, by zabawa była jeszcze bardziej kreatywna, pomysłowa, zajmująca i radosna…

Zaciekawieni? Wiemy, że tak. LEGO to zabawa dla każdego, a wiek nie ma tu znaczenia – każdy z nas ma nieraz ochotę cofnąć się w przeszłość i pobudować coś z klocków… I teraz macie na to okazję!

Mamy do rozdania aż 4 różne zestawy klocków ze Spider-Manem!

Są to:
LEGO® Spider-Man – Pościg motocyklowy Spider-Mana (76113)
LEGO® Spider-Man – Mechaniczny pająk Spider-Mana (76114)
LEGO® Spider-Man Doktor Octopus – skok na diamenty (76134)
LEGO® Spider-Man – Pościg samochodowy Spider-Mana (76133)

Zdjęcia zestawów znajdziecie poniżej. Tymczasem: co zrobić, by wygrać? Nic prostszego! Wystarczy, że na naszego konkursowego maila [email protected] wyślecie wiadomość zatytułowaną SPIDER-MAN, w treści wpisując swój własny pomysł na zestaw LEGO z tym superbohaterem! Co by zawierał, jakie byłyby w nim postacie, co można byłoby z niego zbudować? Ogranicza Was tylko własna wyobraźnia! Najciekawsze pomysły na zestawy LEGO Spider-Man nagrodzimy!

Do zwycięzców odezwiemy się drogą mailową – oczekujcie wiadomości w okolicach przyszłego weekendu! 🙂

Powodzenia!

 

Co o tym sądzisz?