Repertuar kin Nowość Program TV
 

 

 

Konkursy

Konkurs zakończył się 19.05.2017, o godz. 00:00.

Weź udział w konkursie i wygraj filmowe krzesła Showmax – wyniki

Dzięki naszej zabawie możecie teraz odpoczywać jak przystało na prawdziwych fanów kina. Zamiast siedzieć na ciemnej sali kinowej czy przed telewizorem, usiądźcie nad wodą, na plaży albo w ogrodzie niczym na planie filmowym.

Nagrody wylosowali:

Rafał Barski
Olgierd Annusewicz
Wojciech Derleta

Chyba każdy, kto interesuje się kinem kojarzy charakterystyczne drewniane krzesełko, na którym w przerwie między ujęciami odpoczywają gwiazdy lub zasiada reżyser. To integralny element kojarzony z przemysłem filmowym, taki jak kamera, klaps czy zawieszony nad ekipą filmową mikrofon na długim wysięgniku.

Teraz takie krzesła można wygrać w naszym konkursie. Mamy dla was 3 zestawy po 2 krzesła, w sam raz dla „Gwiazdy” i „Reżysera”. Wyglądają tak:

Wygraj krzesła filmowe

 

Wygraj krzesła filmowe

Jak to zrobić? Nasza zabawa jest bardzo prosta. Wystarczy odpowiedzieć na jedno pytanie:

Na planie jakich filmów lub seriali dostępnych na Showmax chcielibyście być i dlaczego?

Inspiracji szukajcie w naszej Strefie Showmax, gdzie nieustannie publikujemy zdjęcia, filmy lub ciekawostki z realizacji produkcji filmowych i telewizyjnych.

Odpowiedzi prosimy nadsyłać na adres [email protected] do 19 maja.

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.