Przeczytaj w weekend
Konkurs zakończył się 16.05.2017 o godz. 02:00.
Zdzisław Furgał

Zdzisław Furgał

Wygraj dostęp do świata Stargate. Weź udział w naszym konkursie – wyniki

Na platformie Showmax pojawiły się w całości trzy seriale dziejące się świecie Gwiezdnych Wrót: SG-1, Atlantyda i Wszechświat. Teraz dostęp do nich można wygrać w naszym konkursie.

Na platformie Showmax pojawiły się w całości trzy seriale dziejące się świecie Gwiezdnych Wrót: SG-1, Atlantyda i Wszechświat. Teraz dostęp do nich można wygrać w naszym konkursie.

Nagrody wygrali:

Krzysztof Dulny
Wojciech Stróżyński
Marek Wasiński

Opowieści o kosmicznych podróżach i bohaterskich zmaganiach z innymi rasami, otoczone są kultem przez wielu fanów. Seriale spod znaku Gwiezdnych wrót można postawić w jednym rzędzie z Gwiezdnymi Wojnami czy Star Trekiem. Oczywiście format ma swoje wady i niedociągnięcia, jednak patrząc na mitologię, obszerność i skrupulatnie dopracowany świat, trzeba przyznać, że jest on pozycją wyjątkową.

Teraz dostęp do kolekcji Stargate można wygrać w naszym konkursie. Mamy dla was 3 kody promocyjne, umożliwiające dostęp do platformy Showmax. Wszystko opakowane w gustowną "kasetę VHS" z okładką kolekcji Stargate, której aż wstyd nie postawić na półce.

Konkurs Stargate

 

Na wszystkich fanów serii czeka 17 sezonów serialu, czyli w sumie 334 odcinki, a więc 215 godzin kosmicznych wrażeń. Dodatkowo w swojej ofercie Showmax ma również dwa filmy związane z Gwiezdnymi Wrotami. Jest to Gwiezdne wrota z 1994 roku, będący prekursorem serii oraz Gwiezdne wrota: Arka prawdy, będący uwieńczeniem serialu SG-1.

Stargate Showmax

 

Aby wziąć udział w konkursie należy odpowiedzieć na pytanie:

Co zrobili twórcy serialu Gwiezdne wrota, aby nie burzyć kanonu filmu z 1994 roku?

Podpowiedzi szukajcie w artykułach o serialu, znajdujących się w naszej Strefie Showmax.

Odpowiedzi prosimy nadsyłać na adres [email protected] do 16 maja.

Powodzenia!

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV