Repertuar kin Nowość Program TV

 

 

 

Konkursy

Konkurs zakończył się 16.05.2017, o godz. 00:00.

Wygraj dostęp do świata Stargate. Weź udział w naszym konkursie – wyniki

Na platformie Showmax pojawiły się w całości trzy seriale dziejące się świecie Gwiezdnych Wrót: SG-1, Atlantyda i Wszechświat. Teraz dostęp do nich można wygrać w naszym konkursie.

Nagrody wygrali:

Krzysztof Dulny
Wojciech Stróżyński
Marek Wasiński

Opowieści o kosmicznych podróżach i bohaterskich zmaganiach z innymi rasami, otoczone są kultem przez wielu fanów. Seriale spod znaku Gwiezdnych wrót można postawić w jednym rzędzie z Gwiezdnymi Wojnami czy Star Trekiem. Oczywiście format ma swoje wady i niedociągnięcia, jednak patrząc na mitologię, obszerność i skrupulatnie dopracowany świat, trzeba przyznać, że jest on pozycją wyjątkową.

Teraz dostęp do kolekcji Stargate można wygrać w naszym konkursie. Mamy dla was 3 kody promocyjne, umożliwiające dostęp do platformy Showmax. Wszystko opakowane w gustowną „kasetę VHS” z okładką kolekcji Stargate, której aż wstyd nie postawić na półce.

Konkurs Stargate

 

Na wszystkich fanów serii czeka 17 sezonów serialu, czyli w sumie 334 odcinki, a więc 215 godzin kosmicznych wrażeń. Dodatkowo w swojej ofercie Showmax ma również dwa filmy związane z Gwiezdnymi Wrotami. Jest to Gwiezdne wrota z 1994 roku, będący prekursorem serii oraz Gwiezdne wrota: Arka prawdy, będący uwieńczeniem serialu SG-1.

Stargate Showmax

 

Aby wziąć udział w konkursie należy odpowiedzieć na pytanie:

Co zrobili twórcy serialu Gwiezdne wrota, aby nie burzyć kanonu filmu z 1994 roku?

Podpowiedzi szukajcie w artykułach o serialu, znajdujących się w naszej Strefie Showmax.

Odpowiedzi prosimy nadsyłać na adres [email protected] do 16 maja.

Powodzenia!

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.