Przeczytaj w weekend

Asghar Farhadi

Asghar Farhadi
 • Data urodzenia:

  30 listopada 1971 (47)
 • Miejsce urodzenia:

  Isfahan
 • Narodowość:

  Irańczyk
 • Zawód:

  Reżyser, scenarzysta
 • Stan cywilny:

  Żonaty
 • Bio:

  Asghar Farhadi ukończył studia związane z teatrem na wydziale reżyserskim. Pracował w telewizji jako scenarzysta i reżyser. Jego pełnometrażowym debiutem był film z 2003 roku pt.: Darbareye Elly, za który otrzymał Srebrnego Niedźwiedzia na festiwalu w Berlinie. W 2012 roku został uhonorowany Oscarem za produkcję pt.: Jodaeiye Nader az Simin.    

W obsadzie (5)

Produkcje (1)

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV