Tag: Czwarta strona -

  • 1
  • 2
Immunitet – recenzja książki
-
Przeczytaj fragment powieści obyczajowej Dwóch panów z branży
-

Przeczytaj fragment powieści obyczajowej Dwóch panów z branży

Mamy dla was fragment powieści Dwóch panów z branży osadzonej w 20-leciu międzywojennym. Przekonajcie...

Premiera książki Dwóch panów z branży Katarzyny Czajki
-

Premiera książki Dwóch panów z branży Katarzyny Czajki

Ukazała się obyczajowa powieść Dwóch panów z branży, której akcja osadzona jest w 20-leciu międzywojennym....

7 dni do premiery Dwóch panów z branży
-

7 dni do premiery Dwóch panów z branży

Za tydzień ukaże się powieść Katarzyny Czajki pod tytułem Dwóch panów z branży. Autorka odmalowuje realia...

„Keller” – premiera polskiej space opery
-

„Keller” – premiera polskiej space opery

Do sprzedaży trafił "Keller" Marcina Jamiołkowskiego - powieść reklamowana jako pozycja dla fanów "Stalowego...

„Keller” – zapowiedź polskiej space opery
-

„Keller” – zapowiedź polskiej space opery

Jesienią ukaże się "Keller" Marcina Jamiołkowskiego, powieść dla fanów "Stalowego Szczura" i "Gwiezdnych...

„Nieśmiertelni z Meluhy”, czyli bestsellerowa indyjska fantastyka
-

„Nieśmiertelni z Meluhy”, czyli bestsellerowa indyjska fantastyka

Jesienią ukaże się powieść indyjskiego autora Amisha pt. "Nieśmiertelni z Meluhy" bazująca na hinduskiej...

„S.Q.U.A.T.” – zapowiedź polskiego postapo
-

„S.Q.U.A.T.” – zapowiedź polskiego postapo

Wchodzące coraz odważniej w fantastykę wydawnictwo Czwarta Strona zapowiedziało na jesień powieść postapo...

„Mężczyzna ze Stumilowego Lasu”, biograficzna powieść o synu A.A. Milne’a
-

„Mężczyzna ze Stumilowego Lasu”, biograficzna powieść o synu A.A. Milne’a

Syn twórcy Kubusia Puchatka przez długi czas musiał żyć w cieniu ojca i jego dzieła. Douglas Lain w powieści...

  • 1
  • 2