Przeczytaj w weekend

Umorzenie: Remigiusz Mróz pisze po raz 9. o Chyłce

Niezwykle popularny autor Remigiusz Mróz już wkrótce wyda Umorzenie, kolejną część zekranizowanej serii o Joannie Chyłce.

Niezwykle popularny autor Remigiusz Mróz już wkrótce wyda Umorzenie, kolejną część zekranizowanej serii o Joannie Chyłce.

Joanna Chyłka jest bohaterką jednej z popularniejszych serii Remigiusz Mróz. Została ona przeniesiona na mały ekran za sprawą serialu Chyłka - Zaginięcie. Już 13 marca wydawnictwo Czwarta Strona planuje wydać dziewiątą część tej serii. Powieść będzie nosiła tytuł Umorzenie.

Poniżej okładka oraz opis Umorzenia:

Umorzenie - okładka
Źródło; Czwarta Strona

Potwora, który zabił swoją rodzinę, bronić może tylko jedna prawniczka.
Idealna rodzina. Szczęśliwe małżeństwo, kochająca żona i oddany mąż, dla którego dwójka dzieci jest całym światem. Wydawało się, że nic nie zakłóci idylli, którą cieszyli się Skalscy. Do czasu. Pewnej nocy sąsiedzi słyszą krzyki dochodzące z domu, a kiedy policjanci zjawiają się na miejscu, odnajdują bestialsko zamordowaną matkę i jej dzieci. Jedyny trop wiedzie do głowy rodziny, mimo że mężczyzna nigdy nie podniósł ręki na bliskich.
Dlaczego zabił? Co takiego sprawiło, że z idealnego męża zmienił się w potwora?
Joanna Chyłka ma świadomość, że ze względu na stan zdrowia każda sprawa może okazać się tą ostatnią. Decyduje się bronić oskarżonego, mimo że ten od razu przyznaje się do popełnienia okrutnej zbrodni. Sprawa wydaje się z góry przegrana, gdyby nie jeden istotny fakt – sprawca ma żelazne alibi, które przeczy jego winie. Sam jednak twierdzi, że zostało ono sfabrykowane.​

Źródło: Czwarta Strona / fot. Czwarta Strona

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV