Przeczytaj w weekend

2. sezon Taken ma nowego producenta znanego z hitu Impersonalni

Optymistycznie wieści dla fanów Taken. 2. sezon będzie tworzony przez osobę odpowiedzialną za Impersonalnych.

Optymistycznie wieści dla fanów Taken. 2. sezon będzie tworzony przez osobę odpowiedzialną za Impersonalnych.

Adam Siennica

Adam Siennica

Tagi:  taken 

2. sezonem Taken zajmie się Greg Plageman, który pracował od początku przy serialu Person of Interest. Był jednym z prowadzących producentów wykonawczych odpowiedzialnych za to, jak ten serial wyglądał. Pisał także scenariusze.

Czytaj także: Oto seriale, które powrócą z kolejnymi sezonami

Plageman zastępuje na stanowisku prowadzącego producenta Alexa Cary'ego, twórcę serialu, który odchodzi po zakończeniu 1. sezonu. 2. sezon ma być bardziej proceduralem (skupienie na wątkach rozpisanych na pojedyncze odcinki) z głównym wątkiem w stylu Blindspot i wspomnianego hitu Person of Interest.

Źródło: deadline.com/zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV