Repertuar kin Nowość Program TV

5. sezon „Californication” od marca w HBO

Marzec w HBO obfitował będzie w pięć nowych, serialowych premier. Do ramówki powraca między innymi Californication z piątym sezonem.

Premiera 5. sezonu Californication zaplanowana została na 12 marca, na godzinę 21:15. Tego samego dnia, o godzinie 21:45 HBO HD wyemituje pierwszy odcinek 3. sezonu „Mogło być gorzej”.

26 marca na HBO Comedy odbędzie się premiera finałowego sezonu „Pohamuj entuzjazm”. Z kolei już 10 marca HBO Comedy zaprasza na maraton z 3. sezonem Wyposażonego.

O najciekawszej premierze marca na HBO HD – nowych przygodach Spartakusa w serialu Spartacus: Vengeance informowaliśmy tutaj. Premiera 17 marca.

W marcu na HBO HD pojawi się również kilka interesujących filmów, w tym premiera „Inwazji: Bitwy o Los Angeles”. Widzowie będą mogli obejrzeć też: „Fujary na tropie”, „Invitus: Niepokonany”, „Erratum” i „Postrach nocy”.

Z kolei na kanale Cinemax HD wydarzeniem miesiąca będzie seria filmów Pedro Almodovara: „Kika”, „Kwiat mojego sekretu” i „Drżące ciało”.

Najlepsze z 24h

Adam Siennica
-

Avengers: Koniec gry – zdjęcia zabawek…

Do sieci trafiły kolejne materiały promujące Avengers: Koniec gry. Premiera w kwietniu.

Michalina Reda
-

Gra o tron – buty Adidasa…

Adidas wypuścił na amerykański rynek serię butów inspirowanych serialem Gra o tron. Zobaczcie oficjalne zdjęcia.

Michalina Reda
-

Shazam! – są pierwsze recenzje. Krytycy…

Shazam! wejdzie na ekrany kin w przyszłym miesiącu a do sieci spłynęły już pierwsze -…

Adam Siennica
-

The Walking Dead – będzie zaskoczenie…

Oficjalny Twitter The Walking Dead wrzucił zapowiedź odcinka, nawiązując do kultowego wydarzenia z serialu Gra…

Michalina Reda
-

Hellboy – dlaczego powstał reboot? Nowe…

Hellboy to nadchodzący film z Davidem Harbourem w roli głównej. Dziennikarze portalu Comicbook byli na…

Michalina Reda
-

Fan Gwiezdnych Wojen ma protezę inspirowaną…

Mark Hamill osobiście pogratulował na Twitterze nastolatkowi, który pochwalił się sztuczną bioniczną ręką inspirowaną BB-8.…

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.