Avengers: Koniec gry - duży spoiler o filmie MCU? Dotyczy rękawicy Thanosa

Avengers: Koniec gry ma określoną promocję, która w dużej mierze ma wprowadzać widzów w błąd, by ich zaskoczyć w kinie. Nowe materiały mogą coś sugerować, ale czy na pewno?

Avengers: Koniec gry ma określoną promocję, która w dużej mierze ma wprowadzać widzów w błąd, by ich zaskoczyć w kinie. Nowe materiały mogą coś sugerować, ale czy na pewno?

Adam Siennica

Adam Siennica

Avengers: Koniec gry to wielka hollywoodzka superprodukcja. Tradycją jest, że każdy taki film ma wiele zabawek i gadżetów czasem bardziej, czasem mniej związanych z wydarzeniami z widowiska.

Do sieci trafiło zdjęcie Rękawicy Nieskończoności, którymi mogą się bawić dzieciaki. Jednak jej wygląd oraz zdjęcie promocyjne wykorzystane na pudełku sugeruje,że to nie jest dokładnie rękawica Thanosa, bo wygląda, jakby przerobiona ręka Iron Mana. Czyżby to Tony Stark miał rozwikłać technologicznie zagadkę, jak władać Kamieniami Nieskończoności? Zabawka to sugeruje, ale... musimy pamiętać, że w większości przypadków rzeczy w produktach około filmowych nie są w pełni związane z tym, co zobaczymy w kinie. Przypomnijmy sobie zabawkę z Hulkiem wyskakującym z Hulkbustera podczas bitwy o Wakandę. Ostatecznie nic takiego w Wojnie bez granic nie było i ta zabawka również może okazać się zbijaniem widza z tropu. Dlatego traktujcie to z dystansem.

Natomiast Hot Toys pokazuje, jak wygląda rękawica Thanosa. Przygotowano replikę z odwzorowaniem wszelkich detali z filmu. Ta firma szczyci się tym, że tworzą swoje figurki z jak największa wiernością to tylko możliwe.

Źródło: comicbookmovie.com / zdjęcie główne: Marvel

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

naEKRANIE Poleca

Dzisiaj urodziny obchodzą

D.J. Cotrona

D.J. Cotrona

ur. 1980, kończy 39 lat

Joan Collins

Joan Collins

ur. 1933, kończy 86 lat

Melissa McBride

Melissa McBride

ur. 1965, kończy 54 lat

Ryan Coogler

Ryan Coogler

ur. 1986, kończy 33 lat

Lea DeLaria

Lea DeLaria

ur. 1958, kończy 61 lat

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV