ABC zamawia sezon serialu The Rookie. Nathan Fillion w głównej roli

Nathan Fillion znalazł nową posadę po zakończeniu serialu Castle. The Rookie od razu zostaje zamówiony na sezon 2018/2019.

Nathan Fillion znalazł nową posadę po zakończeniu serialu Castle. The Rookie od razu zostaje zamówiony na sezon 2018/2019.

Adam Siennica

Adam Siennica

Stacja ABC ogłosiła zamówienie sezonu serialu The Rookie. Za sterami stoi Alexi Hawley, która była prowadzącą producent wykonawczą serialu Castle. Hawley napisze też scenariusz.

The Rookie nazywany jest lekkim kryminałem, a fabuła inspirowana jest prawdziwą historią. Nathan Fillion zagra Johna Nolana, najstarszego początkującego gliniarza w historii policji z Los Angeles. Inni w jego wieku są u szczytu kariery. Nolan porzucił swoje wygodne życie w małym miasteczku, by zostać gliniarzem z L.A. Teraz jest otoczony innym żółtodziobami w wieku 20 lat, więc musi nauczyć się pracować w tym niebezpiecznym, zabawnym i nieprzewidywalnym świecie młodych gliniarzy. Jest zdeterminowany, by wykorzystać kolejną szansę na poprawę życia.

Premiera w 2018 roku. Nie wiadomo, ile odcinków ma mieć zamówiony sezon.

Źródło: comingsoon.net / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV