Repertuar kin Nowość Program TV

 

 

 

Acer Predator Thronos. Graczu, oto twój nowy dom

Wygodne fotel do grania jest równie ważny, co topowa karta graficzna. Projektanci Acera doskonale zdają sobie z tego sprawę, dlatego stworzyli gamingowe dzieło sztuki - fotel, który będzie twoim nowym królestwem.

Jeśli wydawało ci się, że klasyczny fotel gamingowy jest nieco zbyt tandetny, aby dobrze komponować się z twoim ascetycznym mieszkaniem wykończonym w skandynawskim stylu, to spójrz na nową zabawkę od Acera. „Fotel” Predator Thronos ze swoim skrajnie odpustowym wyglądem również nie będzie pasował do białych mebli z Ikei, ale sprawi, że znajdziesz się w gamingowym raju.

Oto stacja dowodzenia, obiekt westchnień każdego członka zakonu PC Master Race. To fotel dla tych, którzy chcą doświadczać gier w najwyższej jakości i gotowi są wydać 10 tysięcy złotych na dwie karty Nvidia RTX 2080 Ti, aby odpalić nowego Tomb Raidera w 4K przy włączonym ray tracingu. Tak wygląda Żelazny Tron świata gamingu.

Być może Predator Thronos wygląda jak kapsuła kosmity, a w rzeczywistości jest szczytowym elementem ewolucji krzesła. Użytkownik będzie mógł w pełni dostosować położenie poszczególnych elementów fotela, aby dostosować go do swoich osobistych preferencji. Gadżet Acera będzie nie tylko wygodny, wyposażono go także w system haptyczny, który wzbudzi wibracje w kluczowych momentach rozgrywki. Dzięki temu mamy „poczuć” to, co dzieje się na ekranie.

Warto zauważyć, że wokół fotela rozciąga się ramię mocujące, na którym powiesimy do trzech 27-calowych wyświetlaczy. Nie zabrakło także miejsca na ukrycie samego peceta oraz kiczowatego podświetlenia, tak charakterystycznego dla sprzętów z metką „gaming”.

Jest jednak jedna rzecz, której Predator Thronos nie ma – oficjalnej ceny producenta. Acer nie zdradza, ile trzeba będzie zapłacić za tego cudaka, jednakmożna podejrzewać, że nie będzie to mała kwota. Ale czy można było spodziewać się czegoś innego po fotelu z systemem wibracji i LED-owym podświetleniem?

Źródło: Acer / Zdjęcie: Acer

Najlepsze z 24h

Michalina Reda
-

Złote Maliny 2019 – nagrody rozdane.…

Złote Maliny to antynagrody przyznawane najgorszym filmom roku. Właśnie poznaliśmy tegorocznych nagrodzonych - oto lista.

Paweł Krzystyniak
-

Zwiastuny do obejrzenia w ten weekend…

Przegapiliście nowe zwiastuny w tym tygodniu? Nic straconego. Specjalnie dla was zbieramy w jednym miejscu…

Michalina Reda
spoilery
-

Gwiezdne Wojny: część IX – zaskakująca…

Gwiezdne Wojny: część IX to film, który zadebiutuje jeszcze w tym roku. Do sieci trafiła…

Michalina Reda
-

Jackman ma rekord Guinnessa. Jest cięty…

Hugh Jackman trafił na listę rekordów Guinnessa, o czym informowaliśmy jakiś czas temu. Teraz na…

-

Powstaje film o Zenonie Martyniuku. Poznaliśmy…

Rozpoczęły się zdjęcia do biograficznego filmu o muzyku disco polo, Zenonie Martyniuku. Wiemy, kogo zobaczymy…

Plotka
-

Wiedźmin – Geralt zmierzy się z…

Wciąż czekamy na pierwsze oficjalne materiały z serialu Wiedźmin od Netflixa. Dostaliśmy jednak nowe informacje…

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.