Przeczytaj w weekend

Amazon Prime Video - nowości na sierpień 2019

Amazon Prime Video przygotował nowe ciekawe propozycje na sierpień 2019 dla subskrybentów w Polsce. Sprawdźcie, jakie nowości trafią do oferty.

Amazon Prime Video przygotował nowe ciekawe propozycje na sierpień 2019 dla subskrybentów w Polsce. Sprawdźcie, jakie nowości trafią do oferty.

Adam Siennica
Adam Siennica
Tagi:  amazon 

Amazon Prime Video - nowości na sierpień 2019 nie ma zbyt wiele. Tak naprawdę mówimy o zalewie jednym serialu fabularnym, czyli oczekiwanym fantasy Carnival Row, który zadebiutuje w platformie 30 sierpnia.

Nie zabraknie propozycji dla fanów footballu, czyli dwa seriale dokumentalne o piłce nożnej: This is Football (6-odcinkowy dokument korespondenta sportowego, Johna Carlina, który kręcony był w różnych miejscach świata, premiera 2 sierpnia) oraz Inside Borussia Dortmund (serial dokumentalny o wyczynach zespołu z sezonu 2018/2019, premiera 16 sierpnia).

Free Meek to propozycja dla wielbicieli dokumentów o prawdziwych sprawach kryminalnych. Opowiada on o walce Meeka Milla z systemem sprawiedliwości o wolność i ukazanie błędów prokuratorów. Premiera 9 sierpnia.

Nie zabraknie też propozycji dla wielbicieli stand upu. 16 sierpnia pojawi się Jim Gaffigan: Quality Time. Do oferty trafi sześć stand-upów z brytyjskimi komikami. Począwszy od 19 sierpnia, gdzie zobaczymy stand upy takich ludzi jak Chris Ramsey, Ed Gamble, Flo & Joan oraz Paul Chowdhry.

Zobaczcie zwiastuny powyższych propozycji:

Źródło: Amazon / zdjęcie główne: Amazon

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV