April Bowlby jako Elasti-Girl w aktorskim serialu Titans

Entertainment Weekly ujawnia informację, że w nowym serialu ze świata DC zobaczymy Elasti Girl, w którą wcieli się aktorka April Bowlby.

Entertainment Weekly ujawnia informację, że w nowym serialu ze świata DC zobaczymy Elasti Girl, w którą wcieli się aktorka April Bowlby.

Michał Kujawiński

Michał Kujawiński

Tagi:  April Bowlby 

Aktorka April Bowlby wcieli się w Ritę Farr, znaną jako Elasti-Girl. Bohaterka z komiksów DC została potraktowana toksycznym gazem, który zmienił jej strukturę komórkową. W komiksach pozwoliło jej to na zmniejszanie lub rozszerzanie swojego ciała do woli. Należała także do zespołu Doom Patrol, zatem April Bowlby zobaczymy w piątym odcinku 1. sezonu zatytułowanego własnie The Doom Patrol.

W produkcji wystąpią między innymi Brenton Thwaites, Anna Diop, Teagan Croft, Lindsey Gort, Alan Ritchson oraz Minka Kelly.

Serial Titans zadebiutuje na nowej platformie streamingowej DC. Na razie nie jest znana data premiery 13-odcinkowego sezonu.

Źródło: heroichollywood.com/ zdjęcie główne: heroichoollywod

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV