Bad Boys for Life - zakończono zdjęcia do produkcji [ZDJĘCIE]

W sieci pojawiło się zdjęcie informujące o zakończeniu pracy na planie najnowszej odsłony serii Bad Boys. Premiera filmu w przyszłym roku.

W sieci pojawiło się zdjęcie informujące o zakończeniu pracy na planie najnowszej odsłony serii Bad Boys. Premiera filmu w przyszłym roku.

W filmie Bad Boys for Life ponownie zobaczymy działania słynnego, policyjnego duetu Mike Lowrey-Marcus Burnett, detektywów wydziału do zwalczania narkotyków z Miami. Panowie w najnowszej części będą musieli powstrzymać okrutnego szefa kartelu narkotykowego, Armando Armasa. Antagonista będzie chciał zabić Mike'a. Przy okazji panowie będą rywalizować z nową, wyspecjalizowaną jednostką młodych funkcjonariuszy, w których wcielą się Vanessa Hudgens, Alexander Ludwig i Charles Melton. W głównych rolach zobaczymy oczywiście Willa Smitha i Martina Lawrence'a. Za kamerą produkcji staną Adil El Arbi i Bilall Fallah.

Na oficjalnym koncie produkcji na Instagramie zamieszczono nowe zdjęcie zza kulis filmu, które informuje, że zakończono pracę na planie widowiska.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

That’s a wrap. #BadBoysForLife 1.17.20 // 🔁: @willsmith

Post udostępniony przez Bad Boys (@badboys)

Światowa premiera filmu 17 stycznia 2020 roku.

Źródło: comingsoon.net/zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

naEKRANIE Poleca

Dzisiaj urodziny obchodzą

D.J. Cotrona

D.J. Cotrona

ur. 1980, kończy 39 lat

Joan Collins

Joan Collins

ur. 1933, kończy 86 lat

Melissa McBride

Melissa McBride

ur. 1965, kończy 54 lat

Ryan Coogler

Ryan Coogler

ur. 1986, kończy 33 lat

Lea DeLaria

Lea DeLaria

ur. 1958, kończy 61 lat

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV