Bad Boys for Life - zakończono zdjęcia do produkcji [ZDJĘCIE]

W sieci pojawiło się zdjęcie informujące o zakończeniu pracy na planie najnowszej odsłony serii Bad Boys. Premiera filmu w przyszłym roku.

W sieci pojawiło się zdjęcie informujące o zakończeniu pracy na planie najnowszej odsłony serii Bad Boys. Premiera filmu w przyszłym roku.

W filmie Bad Boys for Life ponownie zobaczymy działania słynnego, policyjnego duetu Mike Lowrey-Marcus Burnett, detektywów wydziału do zwalczania narkotyków z Miami. Panowie w najnowszej części będą musieli powstrzymać okrutnego szefa kartelu narkotykowego, Armando Armasa. Antagonista będzie chciał zabić Mike'a. Przy okazji panowie będą rywalizować z nową, wyspecjalizowaną jednostką młodych funkcjonariuszy, w których wcielą się Vanessa Hudgens, Alexander Ludwig i Charles Melton. W głównych rolach zobaczymy oczywiście Willa Smitha i Martina Lawrence'a. Za kamerą produkcji staną Adil El Arbi i Bilall Fallah.

Na oficjalnym koncie produkcji na Instagramie zamieszczono nowe zdjęcie zza kulis filmu, które informuje, że zakończono pracę na planie widowiska.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

That’s a wrap. #BadBoysForLife 1.17.20 // 🔁: @willsmith

Post udostępniony przez Bad Boys (@badboys)

Światowa premiera filmu 17 stycznia 2020 roku.

Źródło: comingsoon.net/zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV