Będzie 2. i 3. sezon This is Us

This is Us to wielki hit jesieni, który zdobył niesamowitą popularność i świetne oceny. NBC zamawia 2 sezony.

This is Us to wielki hit jesieni, który zdobył niesamowitą popularność i świetne oceny. NBC zamawia 2 sezony.

Adam Siennica

Adam Siennica

Tagi:  this is us 

2. sezon oraz 3. sezon This Is Us mają mieć minimum 18 odcinków. W oświadczeniu NBC czytamy, że stacja jest niesamowicie zadowolona z jakości i uważają, że jest to jedna z najlepszych produkcji ich telewizji w ostatnich latach.

Serial średnio ogląda 14,6 mln widzów (Live+7, czyli z nagrywarkami i powtórkami) dzięki czemu jest to najchętniej oglądany nowy serial sezonu 2016/2017. Do dziś pierwsze 10 odcinków obejrzało 72 mln widzów na wszystkich platformach, gdzie są one dostępne.

Czytaj także: Czy warto obejrzeć This is Us?

Mimo tego, że sukces jest zaskakujący, były oznaki, że może być tak dobrze. Zwiastun serialu, który zadebiutował w maju 2016 roku, zanotował rekordowe 105 mln odsłon.

Źródło: comingsoon.net / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV