Przeczytaj w weekend

Będzie 2. sezon serialu Killing Eve

Killing Eve to nowy serial stacji BBC America, który jeszcze przed emisją doczekał się zamówienia 2. sezonu.

Killing Eve to nowy serial stacji BBC America, który jeszcze przed emisją doczekał się zamówienia 2. sezonu.

Michalina Reda

Michalina Reda

Tagi:  Killing eve 

Nadchodzący serial Killing Eve powstał w oparciu o książki Luke'a Jenningsa. Główną bohaterką jest agentka Eve, która ma dość pracy przy biurku. Jej przeciwniczką jest Villanelle, która jest porywczą i utalentowaną morderczynią. Dwie inteligentne kobiety mają na swoim punkcie obsesję i rozpoczynają niezwykłą grę w kotka i myszkę.

Pierwszy sezon serialu zadebiutuje w USA dopiero 8 kwietnia, jednak już teraz potwierdzono, że powstanie także 2. sezon produkcji. Przypomnijmy, że w rolach głównych występują Sandra Oh i Jodie Comer. Autorką scenariusza i showrunnerk jest Phoebe Waller-Bridge, znana z Fleabag.

Zwiastun produkcji można obejrzeć tutaj.

Źródło: comingsoon.net / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV