Przeczytaj w weekend

Beowulf skasowany. Nie będzie 2. sezonu

Stacja ITV zdecydowała się na skasowanie serialu Boewulf po 1. sezonie. Produkcja fantasy nie znalazła widzów w telewizji.

Stacja ITV zdecydowała się na skasowanie serialu Boewulf po 1. sezonie. Produkcja fantasy nie znalazła widzów w telewizji.

Paulina Konarzewska

Paulina Konarzewska

Beowulf: Return to the Shieldlands to serial fantasy produkcji brytyjskiej telewizji ITV, który kosztował 17 mln funtów. To jednak nie przełożyło się na wysoką jakość i oglądalność. Przeciętne wyniki i średnie recenzje zaowocowały skasowaniem serialu.

- ITV regularnie odświeża swoją ramówkę i w konsekwencji tego, serial Beowulf: Return to the Shieldlands nie powróci do stacji - powiedział rzecznik ITV.

Czytaj także: Girlfriends Guide to Divorce dostaje zamówienie na kolejne 3 sezony

Serial nie miał swojej premiery w Polsce.

Źródło: spoilertv.com / zdjęcie główne: ITV

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV