Bill Cosby został skazany za molestowanie. Aktorowi grozi 30 lat więzienia

Sąd uznał Billa Cosby'ego za winnego molestowania seksualnego, którego dopuścił się w 2004 roku. Aktor dostał 30 lat więzienia.

Sąd uznał Billa Cosby'ego za winnego molestowania seksualnego, którego dopuścił się w 2004 roku. Aktor dostał 30 lat więzienia.

Michał Kujawiński

Michał Kujawiński

Tagi:  molestowanie 

Sprawa znanego komika i aktora, Bill Cosby, od dłuższego czasu rozpalała opinię publiczną w USA do czerwoności. Przypomnijmy, że komik został oskarżony o popełnienie gwałtu na Andrei Constand w 2004 roku (według liczby oskarżeń, podobnych przypadków miało być łącznie 50). Kobieta miała najpierw zostać odurzona narkotykami i alkoholem, potem zaś wykorzystana seksualnie.

W maju 2016 roku sąd w Norristown w Pensylwanii zdecydował, że 78-letni Cosby stanie przed sądem za napaść seksualną. Sędzia uznał wówczas, że w sprawie jest niewystarczająco dużo dowodów. Teraz jednak sąd podjął decyzję o skazaniu byłego aktora na 30 lat więzienia. Aktor ma pozostać na wolności do momentu usłyszenia wyroku, jeżeli wpłaci kaucję w wysokości miliona dolarów.

Cosby, gwiazda amerykańskiej kultury masowej, znany jest głównie z roli doktora Cliffa Huxtable'a, w któego wcielał się w serialu The Cosby Show.

Źródło: tvn24/zdjęcie główne: YouTube

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV