Bill Pullman w Polsce na uroczystej premierze [ZDJĘCIA]

Bill Pullman w Polsce. Aktor ponownie przyjechał do naszego kraju z okazji uroczystej premiery filmu Ukryta gra, w którym gra główną rolę.

Bill Pullman w Polsce. Aktor ponownie przyjechał do naszego kraju z okazji uroczystej premiery filmu Ukryta gra, w którym gra główną rolę.

Adam Siennica
Adam Siennica
Tagi:  bill pullman 

Bill Pullman w Warszawie. 4 listopada 2019 roku odbyła się uroczysta premiera filmu Ukryta gra w reżyserii Łukasza Kośmickiego, w którym aktor gra główną rolę. Towarzyszą mu m.in. Robert Więckiewicz, Lotte Verbeek, Wojciech Mecwaldowski i inni.

Dystrybutor Next Film udostępnił do wykorzystania relacje z uroczystej premiery filmu Ukryta gra. W galerii zobaczycie, że poza Billem Pullmanem na premierze była też Lotte Verbeek, Alan Starski, wspomniany reżyser Łukasz Kośmicki oraz Robert Więckiewicz.

Ukryta gra - o czym jest film?

Bill Pullman wciela się w Joshuę Mansky’ego, genialnego matematyka, który u szczytu kryzysu kubańskiego zostaje porwany przez amerykańskie tajne służby. Nie stroniący od alkoholu zapomniany geniusz ma wystąpić w szachowym pojedynku przeciwko sowieckiemu mistrzowi Gawryłowowi na międzynarodowym turnieju. Jest to jednak tylko przykrywka dla szpiegowskiej rozgrywki. Kiedy sojusznicy okazują się wrogami i nie wiadomo, komu naprawdę ufać, Mansky musi wykonać decydujący ruch mający powstrzymać konflikt nuklearny.

Ukryta gra - kiedy premiera?

Film wchodzi na polskie ekrany już 8 listopada 2019 roku. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o ciekawych kulisach jego tworzenia, przeczytajcie nasz wywiad z reżyserem Łukaszem Kośmickim.

Źródło: Next Film / zdjęcie główne: Adrian Chmielewski, Watchout Studio

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV