Przeczytaj w weekend

Brendan Fraser będzie jedną z gwiazd serialu Trust

Danny Boyle pracuje nad serialem Trust opartym na historii porwania dziedzica naftowego biznesu, Johna Paula Getty'ego III. Brendan Fraser zagra jedną z głównych ról.

Danny Boyle pracuje nad serialem Trust opartym na historii porwania dziedzica naftowego biznesu, Johna Paula Getty'ego III. Brendan Fraser zagra jedną z głównych ról.

Grzegorz Korecki

Grzegorz Korecki

Serial Trust opowie o słynnym porwaniu Johna Paula Getty’ego III, wnuka amerykańskiego miliardera J. Paula Getty’ego. Producentem jest stacja FX, natomiast twórcą jest Danny Boyle, którego film T2: Trainspotting niedawno mogliśmy oglądać w kinach..

Do obsady dołączył Brendan Fraser znany z serii The Mummy, a także z takich produkcji jak Furry Vengeance i George of the Jungle. Aktor wcieli się w rolę Jamesa Fletchera Chace'a, prywatnego detektywa zatrudnionego przez  J. Paula Getty'ego. Wcześniej ogłoszono, że w serialu wystąpią także Donald Sutherland i Hilary Swank.

Czytaj także: Na co do kina w czerwcu 2017. Co warto obejrzeć?

Seria składać się będzie z 10 epizodów, a premiera planowana jest na styczeń 2018 roku.

Źródło: comingsoon.net / zdjęcie główne: Universal Studios

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV