Repertuar kin Nowość Program TV

Castingowe nowinki – 16.02.2012

Kolejny dzień castingowych nowinek. Aktorzy szukają zatrudnienia w sporej ilości nowych seriali. Już dziś jednak wiemy, że ledwie połowa z nich otrzyma zamówienie na sezon 2012/13.

„Do No Harm”

Gwiazda Wołania o pomocSteven Pasquale zagra podwójną, główną rolę w nowym dramacie medycznym stacji NBC. Akcja skupia się na genialnym neurochirurgu (Pasquale), którego alter-ego niszczy jego życie prywatne i zawodowe. Projekt inspirowany jest przygodami doktora Jekylla i pana Hyde’a.

„American Judy”

Mimi Kennedy zagra obok Judy Greer w nowej komedii ABC. Akcja skupia się na kobiecie (Greer), która po ślubie przeprowadza się z mężem na przedmieścia. Czuje się tam obco, gdy musi radzić sobie z jego dziećmi, teściową (Kennedy) i jego byłą żoną.

„666 Park Avenue”

Jedna z najpopularniejszych gwiazd ZagubionychTerry O’Quinn powraca do ABC. Zagra główną rolę w nowym dramacie opartym na ksiązkach Gabrielli Pierce. Projekt skupia się na modej parze, która wprowadza się do jednego z historycznych apartamentów w Nowym Jorku. Szybko okazuje się, że dzieją się w nim nadprzyrodzone rzeczy, które komplikują życie mieszkańców. O’Quinn zagra Gavina – właściciela budynku.

„Daddy’s Girls”

Nicky Whelan („Hall Pass”) zagra jedną z głównych ról w nowej komedii NBC. Akcja skupia się na Pen (Christina Woods), która wraca z dalekiego kraju pracując w programie „lekarze bez granic”. Dowiaduje się, że jej ojciec romansuje z Holly (Whelan), kobietą, która nie dawała jej żyć w liceum.

„Prairie Dogs”

Główną rolę w nowej komedii ABC zagra Kal Penn (House M.D.). Wcieli się w Neila, niepopularnego pracownika w jednej z najlepszych korporacji na świecie. Staje się on ofiarą kradzieży tożsamości. Kiedy odkrywa, że złodziej stworzył o wiele lepszą jego wersję, prosi go pomoc w zmianie swojego życia.

Pozostałe: Malcolm Barret („Better Off Ted”) zagra w komedii stacji FOX – „Rebounding”, Toni Truck wystąpi w dramacie prawniczym CBS – „Baby Big Shot”, a Aubrey Dollar pojawi się w niezatytułowanej komedii Hilary Winston.

Kelly Bishop („Gilmore Girls”) dołączyła do nowego dramatu stacji ABC Family – „Bunheads”, którego twórczynią jest Amy Sherman-Palladino. Z kolei Adam Campbell ({{Harpers Island}}) i Amanda Lund zagrają w niezatytułowanej komedii Nicka Stollera. Pilot kręcony jest dla stacji CBS.

Najlepsze z 24h

Adam Siennica
-

Avengers: Koniec gry – zdjęcia zabawek…

Do sieci trafiły kolejne materiały promujące Avengers: Koniec gry. Premiera w kwietniu.

Michalina Reda
-

Gra o tron – buty Adidasa…

Adidas wypuścił na amerykański rynek serię butów inspirowanych serialem Gra o tron. Zobaczcie oficjalne zdjęcia.

Michalina Reda
-

Shazam! – są pierwsze recenzje. Krytycy…

Shazam! wejdzie na ekrany kin w przyszłym miesiącu a do sieci spłynęły już pierwsze -…

Adam Siennica
-

The Walking Dead – będzie zaskoczenie…

Oficjalny Twitter The Walking Dead wrzucił zapowiedź odcinka, nawiązując do kultowego wydarzenia z serialu Gra…

Michalina Reda
-

Hellboy – dlaczego powstał reboot? Nowe…

Hellboy to nadchodzący film z Davidem Harbourem w roli głównej. Dziennikarze portalu Comicbook byli na…

Michalina Reda
-

Fan Gwiezdnych Wojen ma protezę inspirowaną…

Mark Hamill osobiście pogratulował na Twitterze nastolatkowi, który pochwalił się sztuczną bioniczną ręką inspirowaną BB-8.…

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.