Przeczytaj w weekend

Castingowe nowinki – 16.02.2012

Kolejny dzień castingowych nowinek. Aktorzy szukają zatrudnienia w sporej ilości nowych seriali. Już dziś jednak wiemy, że ledwie połowa z nich otrzyma zamówienie na sezon 2012/13.

Kolejny dzień castingowych nowinek. Aktorzy szukają zatrudnienia w sporej ilości nowych seriali. Już dziś jednak wiemy, że ledwie połowa z nich otrzyma zamówienie na sezon 2012/13.

Marcin Rączka

Marcin Rączka

"Do No Harm"

Gwiazda Wołania o pomoc - Steven Pasquale zagra podwójną, główną rolę w nowym dramacie medycznym stacji NBC. Akcja skupia się na genialnym neurochirurgu (Pasquale), którego alter-ego niszczy jego życie prywatne i zawodowe. Projekt inspirowany jest przygodami doktora Jekylla i pana Hyde'a.

"American Judy"

Mimi Kennedy zagra obok Judy Greer w nowej komedii ABC. Akcja skupia się na kobiecie (Greer), która po ślubie przeprowadza się z mężem na przedmieścia. Czuje się tam obco, gdy musi radzić sobie z jego dziećmi, teściową (Kennedy) i jego byłą żoną.

"666 Park Avenue"

Jedna z najpopularniejszych gwiazd Zagubionych - Terry O'Quinn powraca do ABC. Zagra główną rolę w nowym dramacie opartym na ksiązkach Gabrielli Pierce. Projekt skupia się na modej parze, która wprowadza się do jednego z historycznych apartamentów w Nowym Jorku. Szybko okazuje się, że dzieją się w nim nadprzyrodzone rzeczy, które komplikują życie mieszkańców. O'Quinn zagra Gavina - właściciela budynku.

"Daddy's Girls"

Nicky Whelan ("Hall Pass") zagra jedną z głównych ról w nowej komedii NBC. Akcja skupia się na Pen (Christina Woods), która wraca z dalekiego kraju pracując w programie "lekarze bez granic". Dowiaduje się, że jej ojciec romansuje z Holly (Whelan), kobietą, która nie dawała jej żyć w liceum.

"Prairie Dogs"

Główną rolę w nowej komedii ABC zagra Kal Penn (House M.D.). Wcieli się w Neila, niepopularnego pracownika w jednej z najlepszych korporacji na świecie. Staje się on ofiarą kradzieży tożsamości. Kiedy odkrywa, że złodziej stworzył o wiele lepszą jego wersję, prosi go pomoc w zmianie swojego życia.

Pozostałe: Malcolm Barret ("Better Off Ted") zagra w komedii stacji FOX - "Rebounding", Toni Truck wystąpi w dramacie prawniczym CBS - "Baby Big Shot", a Aubrey Dollar pojawi się w niezatytułowanej komedii Hilary Winston.

Kelly Bishop ("Gilmore Girls") dołączyła do nowego dramatu stacji ABC Family - "Bunheads", którego twórczynią jest Amy Sherman-Palladino. Z kolei Adam Campbell ({{Harpers Island}}) i Amanda Lund zagrają w niezatytułowanej komedii Nicka Stollera. Pilot kręcony jest dla stacji CBS.

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV