Repertuar kin Nowość Program TV
 

 

 

Castingowe nowinki – 16.02.2012

Kolejny dzień castingowych nowinek. Aktorzy szukają zatrudnienia w sporej ilości nowych seriali. Już dziś jednak wiemy, że ledwie połowa z nich otrzyma zamówienie na sezon 2012/13.

„Do No Harm”

Gwiazda Wołania o pomocSteven Pasquale zagra podwójną, główną rolę w nowym dramacie medycznym stacji NBC. Akcja skupia się na genialnym neurochirurgu (Pasquale), którego alter-ego niszczy jego życie prywatne i zawodowe. Projekt inspirowany jest przygodami doktora Jekylla i pana Hyde’a.

„American Judy”

Mimi Kennedy zagra obok Judy Greer w nowej komedii ABC. Akcja skupia się na kobiecie (Greer), która po ślubie przeprowadza się z mężem na przedmieścia. Czuje się tam obco, gdy musi radzić sobie z jego dziećmi, teściową (Kennedy) i jego byłą żoną.

„666 Park Avenue”

Jedna z najpopularniejszych gwiazd ZagubionychTerry O’Quinn powraca do ABC. Zagra główną rolę w nowym dramacie opartym na ksiązkach Gabrielli Pierce. Projekt skupia się na modej parze, która wprowadza się do jednego z historycznych apartamentów w Nowym Jorku. Szybko okazuje się, że dzieją się w nim nadprzyrodzone rzeczy, które komplikują życie mieszkańców. O’Quinn zagra Gavina – właściciela budynku.

„Daddy’s Girls”

Nicky Whelan („Hall Pass”) zagra jedną z głównych ról w nowej komedii NBC. Akcja skupia się na Pen (Christina Woods), która wraca z dalekiego kraju pracując w programie „lekarze bez granic”. Dowiaduje się, że jej ojciec romansuje z Holly (Whelan), kobietą, która nie dawała jej żyć w liceum.

„Prairie Dogs”

Główną rolę w nowej komedii ABC zagra Kal Penn (House M.D.). Wcieli się w Neila, niepopularnego pracownika w jednej z najlepszych korporacji na świecie. Staje się on ofiarą kradzieży tożsamości. Kiedy odkrywa, że złodziej stworzył o wiele lepszą jego wersję, prosi go pomoc w zmianie swojego życia.

Pozostałe: Malcolm Barret („Better Off Ted”) zagra w komedii stacji FOX – „Rebounding”, Toni Truck wystąpi w dramacie prawniczym CBS – „Baby Big Shot”, a Aubrey Dollar pojawi się w niezatytułowanej komedii Hilary Winston.

Kelly Bishop („Gilmore Girls”) dołączyła do nowego dramatu stacji ABC Family – „Bunheads”, którego twórczynią jest Amy Sherman-Palladino. Z kolei Adam Campbell ({{Harpers Island}}) i Amanda Lund zagrają w niezatytułowanej komedii Nicka Stollera. Pilot kręcony jest dla stacji CBS.

 

 

Najlepsze z 24h

Piotr Piskozub
-

MCU – Kto mógłby zagrać X-Men…

Kto mógłby zagrać w MCU X-Men po Avengers: Endgame? Poznajcie najlepsze propozycje fanów.

spoilery
-

MCU – powrót postaci i zaskakujące…

Przy okazji tegorocznej odsłony MCU, filmu Avengers: Endgame, powstają nowe produkty okolicznościowe promujące film. Tym…

Michał Kujawiński
Plotka
-

Nowi mutanci – kolejne opóźnienie? Film…

Premiera filmu Mroczna Phoenix nie jest zagrożona. Inaczej sprawa wygląda z inną produkcją studia Fox,…

Michał Kujawiński
-

Leslie Jones ostro o kontynuacji Pogromców…

Pogromcy duchów powrócą. Widzieliśmy już pierwszy teaser i choć nie wiele jeszcze wiadomo o kontynuacji,…

Michał Kujawiński
-

Punisher – Jeph Loeb otwarty na…

Jeph Loeb odpowiedzialny za seriale Marvela zdradził, że bardzo liczy na 3. sezon Punishera. Decyzja…

Michał Kujawiński
-

Ile Netflix wydał na oryginalne produkcje…

Gigant streamingu platforma Netflix w zeszłym roku wydała ogromną ilość pieniędzy na realizacje i promocję…

Co o tym sądzisz?