Castle Rock: sezon 2. - zmiana w obsadzie. Paul Sparks zastąpi Garretta Hedlunda

Castle Rock powróci z 2. sezonem, a już teraz zapowiedziano, że w obsadzie dojdzie do zmiany. Paul Sparks zastąpi Garretta Hedlunda

Castle Rock powróci z 2. sezonem, a już teraz zapowiedziano, że w obsadzie dojdzie do zmiany. Paul Sparks zastąpi Garretta Hedlunda

Castle Rock to serial ze świata Stephena Kinga, który powróci z 2. sezonem. Produkcja jest utrzymywana w gatunku horroru, a akcja rozgrywa się w tytułowym miasteczku. Kolejne wątki są zaczerpnięte z całokształtu twórczości Kinga i spięte w jedność.

Obecnie trwają przygotowania do 2. sezonu. Zgodnie z nowymi informacjami, dojdzie w nim do pewnej zmiany w obsadzie. W roli Johna “Ace” Merrilla wystąpi już nie Garrett Hedlund, co początkowo planowano, a Paul Sparks. Hedlund zdążył już nakręcić kilka scen do nowej odsłony, jednak teraz zostaną one zastąpione nowymi z udziałem Sparksa. Dziennikarze portalu Deadline podają, że decyzja o recastingu była podyktowana "decyzjami kreatywnymi". Dalsze szczegóły nie są jednak znane.

Przypomnijmy, że John “Ace” Merrill to owiany złą sławą lokalny zbir, który przejmuje interesy swojego zmarłego wuja. 2. sezon serialu będzie wyraźnie odwoływał się do powieści Misery, która doczekała się także swojej filmowej adaptacji.

Castle Rock - data premiery 2. sezonu nie jest jeszcze znana.

Źródło: deadline.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV