Data polskiej premiery serialu Syn z Brosnanem

Syn to nowy serial produkcji stacji AMC, która będzie emitować go także w naszym kraju.

Syn to nowy serial produkcji stacji AMC, która będzie emitować go także w naszym kraju.

Adam Siennica

Adam Siennica

Światowa premiera serialu The Son zaplanowana jest na 5 kwietnia 2017 roku. AMC Polska wyemituje pierwszy odcinek 11 maja 2017 roku, więc miesiąc później.

Jest to adaptacja powieści Philippa Meyersa pod tym samym tytułem. Wielka saga rozgrywa się na przestrzeni 150 lat i śledzi losy trzech pokoleń rodziny McCulloughów. Głównym bohaterem jest Eli McCullough (Pierce Brosnan), charyzmatyczny nestor rodziny, który jako dziecko został porwany, a następnie wychowany przez plemię Komanczów. Brutalne zasady jego dorastania mają odzwierciedlenie w sposobie prowadzenia interesów przez dorosłego bohatera.

Zobacz także: Zwiastun 2. sezonu Into The Badlands

Sam Pierce Brosnan podczas panelu na TCA mówi, że od 5 lat szukał czegoś dla siebie w telewizji. Podoba mu się limitowana forma współczesnych seriali, gdzie może zagrać w 10 odcinkach, bo nie chciał występować w czymś, co ma 22 odcinki. Podkreślił też, że nie bierze pod uwagę powrotu do roli Remingtona Steele'a, dzięki której zdobył popularność w telewizji.

Źródło: materiały prasowe / zdjęcie główne: AMC

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

naEKRANIE Poleca

Dzisiaj urodziny obchodzą

Ginnifer Goodwin

Ginnifer Goodwin

ur. 1978, kończy 41 lat

Maggie Q

Maggie Q

ur. 1979, kończy 40 lat

Tao Okamoto

Tao Okamoto

ur. 1985, kończy 34 lat

Maria Dębska

Maria Dębska

ur. 1991, kończy 28 lat

Molly Ephraim

Molly Ephraim

ur. 1986, kończy 33 lat

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV