Data premiery 2. sezonu Into the Badlands. Obejrzyj zwiastun

Into the Badlands zmieni się w 2. sezonie pokazując więcej walk i nowych krain. Zwiastun zapowiada wiele atrakcji.

Into the Badlands zmieni się w 2. sezonie pokazując więcej walk i nowych krain. Zwiastun zapowiada wiele atrakcji.

Adam Siennica

Adam Siennica

2. sezon serialu Into the Badlands: Kraina bezprawia zadebiutuje 19 marca 2017 roku w USA na antenie AMC. Emisja w Polsce także odbędzie się na AMC, ale data premiery jeszcze nie jest znana. Obejrzyjcie zwiastun:

Zobacz także: Prawie 50 najciekawszych zwiastunów minionego tygodnia

Zapowiedź pokazuje nowe krainy poza znaną z 1. sezonu. Do obsady dołączył Nick Frost, który wciela się w nowego towarzysza Sunny'ego imieniem Baije.

Źródło: collider.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV