Deadpool i Cable niczym Bóg i Adam. Kapitalny plakat filmu Deadpool 2

W sieci pojawił się nowy plakat filmu Deadpool 2, stylizowany na jedno z najsłynniejszych dzieł sztuki wszech czasów.

W sieci pojawił się nowy plakat filmu Deadpool 2, stylizowany na jedno z najsłynniejszych dzieł sztuki wszech czasów.

Piotr Piskozub

Piotr Piskozub

Ryan Reynolds zaprezentował na swoim koncie na Twitterze nowy plakat filmu Deadpool 2, który stylizowany jest na fresk Michała Anioła, Stworzenie Adama (zwróćcie także uwagę na podpis w prawnym dolnym rogu materiału):

Deadpool 2 wejdzie na ekrany kin 1 czerwca przyszłego roku.

 

Źródło: comicbookmovie.com / zdjęcie główne: Twitter/Ryan Reynolds

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV