Przeczytaj w weekend

Dwie nowe postacie w „Graceland”

Carmine Giovinazzo (CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku) i Jon Sklaroff (24) dostają duże role w 2. sezonie serialu USA Network.

Carmine Giovinazzo (CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku) i Jon Sklaroff (24) dostają duże role w 2. sezonie serialu USA Network.

Adam Siennica

Adam Siennica

Tagi:  casting 

Giovinazzo zagra Sida Markhama, szefa jednostki walczącej z gangami w Los Angeles. Sid jest szalenie inteligentnym człowiekiem, który wykorzystuje to do czytania ludzi, budowania relacji i zamykania spraw. Dobrze sobie radzi też z przemocą. Briggs traktuje go jako narzędzie do walki z kartelem. 

Sklaroff wcieli się w Fritza, który zarabia na życie jako handlarz ludźmi. Wykorzystuje zastraszenie i brutalność, by utrzymać w ryzach swój towar.

Drugi sezon zadebiutuje latem.

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV