Repertuar kin Nowość Program TV

 

Advertisement " "  

Advertisement
 

Evan Rachel Wood na planie nie wiedziała, o co chodzi w 2. sezonie Westworld

W jednym z ostatnich wywiadów Evan Rachel Wood przyznała, że podczas swojej pracy na planie nie rozumiała, o co właściwie chodzi w 2. sezonie Westworld.

Nie trzeba chyba nikogo przekonywać, że bezkompromisowe podejście twórców do budowania narracji w 2. sezonie Westworld podzieliło fanów: w sieci pojawia się coraz więcej głosów na temat tego, że mieliśmy po prostu do czynienia z ekranową wydmuszką. Z taką oceną zgadzali się niektórzy nasi Czytelnicy. Teraz okazuje się, że problem ze zrozumieniem zawiłości fabularnych 2. sezonu mieli nawet członkowie obsady – przynajmniej w trakcie pracy na planie. W wywiadzie dla portalu Vulture ekranowa Dolores, Evan Rachel Wood, została poproszona o skomentowanie wypowiedzi Eda Harrisa, który przyznał wprost, że „nie rozumiał”, co wydarzy się w zakończonej już odsłonie serii, gdy kręcił swoje ujęcia. Oto odpowiedź aktorki:

Nie miałam żadnego pojęcia na temat tego, co właściwie wydarzy się w 2. sezonie. W ogóle. Nie kręciliśmy scen po kolei przez większość czasu na planie. Praca na nim była szalona. Nie wiem, jak się z tym czuję (śmiech – przyp. aut.). Ale to była prawdziwa jazda bez trzymanki. Właśnie skończyliśmy czytać nasz grafik pracy na dany dzień. Weszliśmy na plan; ja i Jeffrey Wright zapytaliśmy, który odcinek teraz kręcimy. To był właśnie ten poziom: żyliśmy momentem, w którym powstawała konkretna scena.

weekend
-
spoilery
-

Współtwórca serialu, Jonathan Nolan, już po finale 2. sezonu zapewniał w wywiadzie, że fabuła „nie była aż tak skomplikowana”.

Źródło: ew.com / zdjęcie główne: HBO
 

 

Najlepsze z 24h

Adam Siennica
spoilery
-

The Walking Dead: sezon 9, odcinek…

The Walking Dead znów zaskakuje. 10. odcinek jest pięknym podsumowaniem poprawy jakości, w którym sama…

Ocena recenzenta:
8
Wiktor Fisz
-

Doom Patrol: sezon 1, odcinek 1…

Kolejna telewizyjna historia o superbohaterach. Tego właśnie świat potrzebuje. A co powiecie na opowieści o…

Ocena recenzenta:
8
Piotr Piskozub
spoilery
-

Shazam! – herosów i złoczyńców będzie…

Do sieci trafiły zdjęcia zabawek promujących film Shazam! - potwierdzają one, że na ekranie zobaczymy…

Piotr Piskozub
-

MCU, X-Men i nie tylko. Marvel…

Na konwencie Toy Fair 2019 Marvel pokazał całą serię zabawek związanych z MCU, X-Men i…

Michalina Reda
breaking
-

Punisher i Jessica Jones skasowane. Koniec…

Punisher i Jessica Jones to seriale, które zostały oficjalnie skasowane przez Netflixa. Nie będzie nowych…

Dawid Muszyński
-

Odwróceni. Ojcowie i Córki: odcinek 1…

Po 12 latach Odwróceni wracają. Czy jest to powrót na miarę pierwszego sezonu? Przeczytajcie naszą…

Ocena recenzenta:
8

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.