FBI: Most Wanted – kiedy premiera pilotowego odcinka? CBS podaje datę

FBI: Most Wanted to spin-off serialu FBI, który na razie otrzymał zamówienie na odcinek pilotowy. Kiedy premiera? CBS podało datę.

FBI: Most Wanted to spin-off serialu FBI, który na razie otrzymał zamówienie na odcinek pilotowy. Kiedy premiera? CBS podało datę.

FBI: Most Wanted to zapowiedziany spin-off serialu FBI, który otrzymał zamówienie na odcinek pilotowy. Pierwszy epizod zostanie wyemitowany w ramach trwającego sezonu  - dziś wiadomo dokładnie, kiedy odbędzie się premiera. CBS poinformowało, że 18. odcinek 1. sezonu FBI będzie jednocześnie pierwszym odcinkiem FBI: Most Wanted - premiera odbędzie się 2 kwietnia. Tytuł odcinka brzmi po prostu Most Wanted.

Przypomnijmy, że główną rolę w nowym spin-offie odegra Julian McMahon. Aktor zagra postać agenta Jessa LaCroix, który dowodzi oddziałem FBI. Przypisuje mu się najtrudniejsze i najbardziej ekstremalne zadania. Fabuła skupi się na najbardziej poszukiwanych przestępcach.

Za kamerą produkcji stoi twórca serialu Law & Order: SVU, Fred Barner.

Źródło: comingsoon.net / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV