Blonde – kto zagra Marilyn Monroe w nowym filmie? Jest kandydatka

Blonde to zapowiedziany lata temu film o Marilyn Monroe. Kto zagra gwiazdę Hollywood? Jest kandydatka.

Blonde to zapowiedziany lata temu film o Marilyn Monroe. Kto zagra gwiazdę Hollywood? Jest kandydatka.

Blonde to zapowiedziany lata temu film biograficzny o Marilyn Monroe - jeszcze w 2014 roku mówiono, że w główną bohaterkę może wcielić się Jessica Chastain, a wcześniej kandydatką była Naomi Watts. Wówczas z projektu nic jednak nie wyszło i rzecz ucichła na kolejne lata. Aż do teraz - zgodnie z nowymi informacjami portalu Collider, pojawiła się nowa kandydatka do objęcia głównej roli. Mowa o Ana de Armas, aktorce, którą znamy z filmów takich jak Blade Runner 2049 czy Knives Out.

Czy to ona zostanie nową Marilyn Monroe? Czas pokaże - już teraz rzekomo trwają negocjacje. Póki jednak nie ma oficjalnego potwierdzenia od wytwórni, podchodźmy do tych nowin z dystansem.

Przypomnijmy, że nowy film będzie bazować na powieści pod tym samym tytułem autorstwa Joyce Carol Oates. Reżyserem będzie Andrew Dominik a fabuła przedstawi cały życiorys gwiazdy Hollywood.

Dalsze szczegóły nie są znane. Będziemy informować o rozwoju projektu.

Źródło: theplaylist.net / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV