Wiedźmin – Płotka zawitała na plan? Nowa lokacja i zdjęcia z prac nad serialem

Do sieci trafiły kolejne zdjęcia z planu serialu Wiedźmin od Netflixa. Tym razem mamy zupełnie inną lokację i wgląd w stroje statystów.

Do sieci trafiły kolejne zdjęcia z planu serialu Wiedźmin od Netflixa. Tym razem mamy zupełnie inną lokację i wgląd w stroje statystów.

Do tej pory Netflix nie pokazał nam zbyt wiele jeśli chodzi o serialowego The Witcher. Fani muszą zadowolić się zatem wyciekami zdjęć z planu, które w niewielkim stopniu zbliżają nas do tego, co ostatecznie zobaczymy na małym ekranie.

Dziś do sieci za sprawą bloga La Palma, który zajmuje się opisywaniem tytułowej wyspy, trafiły kolejne zdjęcia z planu. Zdradzają one część nowej lokalizacji oraz wygląd bohaterów z trzeciego planu produkcji Netflixa. Zdjęcia wykonano na terenie gminy El Paso na jednej z Wysp Kanaryjskich. Na zdjęciach prócz aktorów dostrzec możemy także przyczepę do przewozu zwierząt. Być może to właśnie w niej przewieziona została Płotka, koń głównego bohatera? Zobaczcie sami:

Wiedźmin - premiera serialu Netflixa prawdopodobnie w tym roku.

Źródło: comicbook.com/zdjęcie główne: CD Projekt Red

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV