Freddie Prinze Jr. gościnnie w „Witches of East End”

Freddie Prinze Jr. (24 godziny) pojawi się gościnnie w jednym z odcinków nowego serialu o czarownicach pt. Czarownice z East Endu.

Freddie Prinze Jr. (24 godziny) pojawi się gościnnie w jednym z odcinków nowego serialu o czarownicach pt. Czarownice z East Endu.

Adam Siennica

Adam Siennica

Prinze wcieli się w Leo Wingate'a, szarmanckiego i nieśmiałego entomologa, który zakochuje się w Wendy Beauchamp (Madchen Amick). Uczony specjalizuje się w rzadkich i egzotycznych insektach. Zaczyna się zastanawiać, czy Wendy bardziej interesuje się nim, czy jego robalami. Zobaczymy go w czwartym odcinku z możliwością powrotu w kolejnych.

W 2005 roku Prinze Jr. występował z Madchen Amick w serialu komediowym "Freddie". Potem występował w 8. sezonie Czarownice z East Endu.

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV