Przeczytaj w weekend

Gabriel Luna na planie Terminatora 6. Zobacz zdjęcia i klip wideo

Trwają prace na planie filmu Terminator 6, a dziś w sieci pojawiły się zdjęcia Gabriela Luny, który gra tytułową rolę. Zobaczcie materiały.

Trwają prace na planie filmu Terminator 6, a dziś w sieci pojawiły się zdjęcia Gabriela Luny, który gra tytułową rolę. Zobaczcie materiały.

Michalina Reda

Michalina Reda

O tym, że Gabriel Luna zagra Terminatora w nadchodzącym filmie poinformowano już w połowie kwietnia, jednak dopiero teraz mamy okazję rzucić okiem na jego pierwsze zdjęcia z planu. Poza nimi, sam aktor zamieścił w sieci krótki klip wideo, w którym informuje, że jest obecnie w Meksyku. Właśnie tam trwają prace nad nadchodzącą produkcją. Zobaczcie materiały (więcej zdjęć tutaj):

Przypomnijmy, że nadchodzący film Terminator 6 jest częściowo kontynuacją, a częściowo rebootem znanej sagi. Jak wiemy z dotychczasowych informacji, istnienie pozostałych sequeli zostanie zignorowane.

Reżyserem produkcji jest Tim Miller, zaś James Cameron, twórca pierwszego i drugiego Terminatora, obejmuje stanowisko producenta.

Premiera 22 listopada 2019 roku.

Źródło: heroichollywood.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV