Godzilla vs Kong – szkic koncepcyjny. King Kong w rozmiarze Króla Potworów

Do sieci trafił szkic koncepcyjny z planu superprodukcji Godzilla vs. Kong, w którym kultowe potwory zmierzą się w walce. Popularny King Kong znacząco urósł.

Do sieci trafił szkic koncepcyjny z planu superprodukcji Godzilla vs. Kong, w którym kultowe potwory zmierzą się w walce. Popularny King Kong znacząco urósł.

Adam Siennica

Adam Siennica

Tagi:  Godzilla vs Kong 

Godzilla vs Kong to kontynuacja wydarzeń z filmów GodzillaKong: Wyspa Czaszki oraz Godzilla II: Król Potworów. Szczegóły fabuły nie są znane. Wiadomo jedynie, że tytułowe potwory staną do walki.

W mediach społecznościowych znalazło się zdjęcie ludzi z ekipy filmowej, na którym trzymają klaps z planu. Na nim właśnie znalazł się szkic koncepcyjny pokazujący King Konga w walce z Godzillą.

Grafika jest powiększona z dość niewielkiego zdjęcia, więc jej jakość pozostawia wiele do życzenia. Widzimy jednak, że Kong - zgodnie z zapowiedziami reżysera - bardzo urósł od wydarzeń z Wyspy Czaszki. Można orzec, że rozmiarowo jest na poziomie Godzilli. Za kamerą widowiska stoi Adam Wingard.

Zobaczcie sami:

Godzilla vs Kong
fot. godzilla-movies.com

Godzilla vs. Kong  - premiera w 2020 roku. Natomiast Godzilla 2: Król Potworów pojawi się w maju 2019 roku.

Twitter
fot. godzilla-movies.com

Źródło: godzilla-movies.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV