Przeczytaj w weekend

Gościnne role w „The Crazy Ones”

Missi Pyle i Kurt Fuller pojawią się gościnnie w serialu komediowym The Crazy Ones.

Missi Pyle i Kurt Fuller pojawią się gościnnie w serialu komediowym The Crazy Ones.

Adam Siennica

Adam Siennica

Tagi:  casting 

Pyle wcieli się w Melorę Evans, córkę starego przyjaciela Simona. Fuller zagra Mitchella Paysona, dyrektor firmy, który chce zatrudnić bohaterów.

Na tę chwilę nie wiadomo, w których odcinkach zadebiutują, ale na pewno nie wcześniej niż zimą. Przypomnijmy, że serial niedawno dostał zamówienie na pełny sezon.

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV