GTA 6 w produkcji? Powstały szkice na potrzeby gry

Nic oficjalnego, ale w końcu jakieś bardziej konkretne informacje o GTA 6 ujrzały światło dzienne.

Nic oficjalnego, ale w końcu jakieś bardziej konkretne informacje o GTA 6 ujrzały światło dzienne.

Michał Czubak

Michał Czubak

UWAGA! TA TREŚĆ TO PLOTKA, CZYLI MOŻE OKAZAĆ SIĘ PRAWDĄ, ALE NIE MUSI.

Czym po Grand Theft Auto V i Red Dead Redemption 2 może zajmować się Rockstar? Oczywiście, że GTA 6. Tytuł nadal pozostaje w sferze plotek i spekulacji, ale teraz te nabrały wyraźnego kolorytu. Powstały szkice na potrzeby następnej odsłony cyklu.

Przypadkowym autorem informacji jest rysownik, który pracował w Rockstar India. Michael Bibin w swoim portfolio artysty wpisał pracę dla hinduskiego oddziału Rockstar Games w okresie grudzień 2017 - kwiecień 2018. W tym czasie, jak sam napisał, tworzył on szkice pojazdów na potrzeby dodatków do GTA V oraz nadchodzącej gry GTA 6. Nazwisko autora pojawia się także na liście płac Red Dead Redemption 2.

Michael Bibin - portfoliofot. bibinmichael.artstation.com/resume

Źródło: gtaforums.com / fot. Rockstar

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV