Guillermo del Toro o zwiastunie „Pacific Rim”
MTV opublikował specjalny filmik, w którym Guillermo del Toro omawia poszczególne sceny zwiastuna swojej superprodukcji science fiction pt. "Pacific Rim".
MTV opublikował specjalny filmik, w którym Guillermo del Toro omawia poszczególne sceny zwiastuna swojej superprodukcji science fiction pt. "Pacific Rim".

Kiedy legiony przerażających potworów zwanych Kaiju zaczęły wychodzi z morza, rozpoczęła się bitwa, która pochłonie miliony istnień i zasobów ludzkości. Do walki z najeźdźcami wysłano specjalną jednostkę robotów zwanych Jaegers. Roboty kontrolowane są równocześnie przez dwóch pilotów, którzy połączeni są z nimi umysłami. Ale nawet jednostka Jaegers nie jest w stanie pokonać tak licznych sił wroga. Na ratunek przychodzi dwóch bohaterów, były pilot (Charlie Hunnam) oraz rekrut nie mający doświadczenia w boju (Rinko Kikuchi). Kierować będą oni legendarnym, ale już przestarzały, robotem z dawnych czasów. Są oni ostatnią nadzieją ludzkości.
Premiera w USA i w Polsce w 2D i 3D zaplanowana jest na 12 lipca 2013 roku.
Get More: Movie Trailers, Movies Blog



naEKRANIE Poleca
ReklamaKalendarz premier seriali
Zobacz wszystkie premieryDzisiaj urodziny obchodzą
ur. 1976, kończy 49 lat
ur. 1939, kończy 86 lat
ur. 1999, kończy 26 lat
ur. 1976, kończy 49 lat
ur. 1970, kończy 55 lat

