Repertuar kin Nowość Program TV

Gwiazda „Breaking Bad” z główną rolą w remake’u „Broadchurch”

Anna Gunn (Breaking Bad) i dwukrotna zdobywczyni Oscara jacki Weaver (Poradnik pozytywnego myślenia) w obsadzie remake'a brytyjskiego serialu Broadchurch.

Poznajemy także oficjalny amerykański tytuł serialu, który będzie brzmieć Gracepoint. Gunn wcieli się w detektyw Elli Miller, szczęśliwą żonę i matkę, która wypatruje oczekiwanego awansu. Po tragicznym morderstwie dziecka staje się partnerką detektywa Emmetta Carvera (David Tennant), który dostaje posadę na jaką miano ją awansować. W oryginale tę postać grała niezwykle chwalona Olivia Collman.

Jacki Weaver wcieli się w Susan Wright, tajemniczą kobietę, która jest nowa w mieście i mieszka w przyczepie kempingowej razem z psem. Stara się ukryć mroczną przeszłość.

Zdjęcia mają rozpocząć się w styczniu z planowaną premierą w sezonie 2014/2015. Chris Chibnall, twórca oryginału, zajmuje się remakiem i jest jego producentem wykonawczym oraz scenarzystą. James Strong, który także pracował przy pierwowzorze, zajmie się reżyserią pilota.

 

 

Najlepsze z 24h

Piotr Piskozub
-

Seksapil to moc? Bohaterki komiksów w…

Zastanawialiście się kiedyś nad tym, dlaczego niektóre superbohaterki wyglądają w komiksach tak, jakby balansowały na…

Adam Siennica
-

Avengers: Koniec gry – Kapitan Marvel…

Avengers: Koniec gry trafi do kina za ledwie ponad miesiąc. Napływ informacji powoli zwiększa się,…

Adam Siennica
-

The Walking Dead: sezon 9, odcinek…

Do końca 9. sezonu The Walking Dead zostały tylko 2 odcinki. Zwiastun i zdjęcia zapowiadają…

Dawid Muszyński
-

Miłość, śmierć i roboty: sezon 1…

David Fincher i Tim Miller przedstawiają zbiór krótkich, niezwiązanych ze sobą animowanych historii. Jak wypada…

Ocena recenzenta:
8
Adam Siennica
-

Pewnego razu… w Hollywood – plakat…

Pewnego razu w Hollywood to najnowszy film w reżyserii Quentina Tarantino. Promocja ruszyła.

Adam Siennica
-

Toy Story 4 – pełny zwiastun…

Toy Story 4 to najnowszy kinowy film studia Pixar. Kontynuacja przygód popularnych bohaterów zawita na…

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.