Przeczytaj w weekend

Gwiazda Disney Channel u Alana Balla

Lili Simmons ("Geek Charming", Jane by Design) dołączyła do stałej obsady 10-odcinkowego pierwszego sezonu serialu akcji "Banshee", autorstwa Alana Balla (True Blood).

Lili Simmons ("Geek Charming", Jane by Design) dołączyła do stałej obsady 10-odcinkowego pierwszego sezonu serialu akcji "Banshee", autorstwa Alana Balla (True Blood).

Adam Siennica

Adam Siennica

Producentem wykonawczy jest także Greg Yaitanes (Justified), który wyreżyseruje pilota. W obsadzie są Anthony Starr, Ivana Milicevic, Rus Blackwell, Ulrich Thomsen, Matt Servitto, rieste Dunn, Daniel Ross Owens i Hoon Lee. Simmons zagra Rebeccę Bowman, lokalną dziewczynę Amiszów, która w dzień jest bogobojna, a nocą jest butnowniczką, lubiącą seksualne przygody.

Akcja "Banshee" rozgrywa się w małym miasteczku w Pensylwanii. Bohaterem jest były skazaniec i ekspert w sztukach walki Lucas, który udaje zamordowanego szeryfa i wymierza swoją sprawiedliwość. Jednocześnie kontynuuje swoją kryminalną karierę, nawet gdy ściga go groźny gangster, którego zdradził wiele lat temu.

Jonathan Tropper i David Schickler napisali scenariusz. Greg Yaitanes, twórca "Dr. House'a" jest producentem wykonawczym.

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV